Adet mi ara kanama mı ayırt edemiyorum?

Cannsu

Yeni Üye
Üye
Adet mi ara kanama mı ayırt edemiyorum?
sevgilim ile ilk kez beraberlik yaşadık 4 gün önce adet olmama 1 2 gün vardı kızlık zarım bozuldu içe boşalma olmadı yarım saat sonra ella içtim içtikten 5 dk sonra idrara çıktım çok fazla kanamam oldu 2. Ve 3. Gün azalmıştı çok nadir kanama oluyordu sabahları baş dönmesiyle karşı karşıyayım bugün 4. Gün karın ağrım olmadan önce kan geldi tekrar sonradan karın ağrısı olmaya başladı hafif hafif kanama devam ediyor adet mi oldum acaba bilmiyorum ilk kez yaşıyorum tedirginim

Hayatım streslisin anlıyorum kafan karışmış senin net olarak yazıyorum hamile olmadığını bunun adet olduğunu açtığın başka konuda belirttiğim halde, başlık ve soru değişik ama cevabı aynı olan şeyler açıyorsun lütfen buna bir son ver.

Adetsin adet oluyorsun düzenin bozulur zira sen ertesi gün hapı kullanmışsın. Aynı pilavı ısıtıp ısıtıp bize verme rica ediyorum. Hamilelik yok

Hayatım streslisin anlıyorum kafan karışmış senin net olarak yazıyorum hamile olmadığını bunun adet olduğunu açtığın başka konuda belirttiğim halde, başlık ve soru değişik ama cevabı aynı olan şeyler açıyorsun lütfen buna bir son ver.

Adetsin adet oluyorsun düzenin bozulur zira sen ertesi gün hapı kullanmışsın. Aynı pilavı ısıtıp ısıtıp bize verme rica ediyorum. Hamilelik yok
Kusura bakmayın cevap alamayacağında o anlarda soruları ark arkaya sordum bi soru daha sormak istiyorum ya 2 gündür adet bitimindeki akıntı gibi geliyordu bu sabah kırmızı kan gelmiş karın ağrısı hafif var neyden dolayı olabilir acaba tekrardan kusuruma bakmayın

Geri