Adet olacakmış gibi ağrı hamilelik belirtisimi

H

hamismimi

Forum Okuru
Adet olacakmış gibi ağrı hamilelik belirtisimi
Adet olacakmış gibi ağrı hamilelik belirtisimi ?

Kızlar selamlar ben 8 aylık evliyim ve artık eşimle konuştuk bebek istediğimize karar verdik gerçi zaman sıkıntılı ama gelen kısmetiyle gelir diye bir atasözü var konuştuk artık zamanı geldi dedik nihayetinde artık otuzuma merdiven dayadım bu bakımdan bebek istiyorum. Adet olacakmışım gibi ağrı duyuyorum ama hamilelik mi diye sormadan edemiyorum kendi kendime.

Acaba tam olarak hamileliğimi nasıl anlayacağım yüzde yüz hamilelik belirtileri şunlardır diyebilir miyiz ?

Selamlar hayatım inşallah bu yaptığınız konuşmanın sonucunda burada binlerce bebek isteyen anne adayı gibi sizin de kısa sürede bebeğiniz olur. Tabiki şunlar hamilelik belirtileridir diyeceğimiz daha önceden sitemizde açtığımız bir çok konu bulunmakta. Dilersen en üst sağda ara bölümünden aradığın kelimeleri yazarak bilgilere konulara ulaşman mümkün.

HAMİLEMİYİM diye soran kadınlarımızın tartıştığı konuya bakabilirsin. Hemen onun altından da sana Erken gebelik belirtileri konusunu öneriyorum incele hayatım. Sormak istediğin ne var ise lütfen bize ulaş sorularını sor kayıt olmana da ayrıca gerek yok.

Geri