Adet olamadm hala 12 gün geçti neden ?

Gençbiri

Yeni Üye
Üye
Adet olamadm hala 12 gün geçti neden ?
Merhabalar ben geçen hafta da size sormuştum . Bugün 12 gün oldu ve hala adet olmadım. 9 yıldır adet görüyorum ilk defa hem gecikme oldu hem de bu kadar gecikti. Geçen hafta gebelik testi yaptım. Ama yaptığım test adet gecikmesinden iki hafta sonrası icinmis. Benim ise bir haftayı yaptığımda ve negatif çıktı. İkinci çizgi de silik bir şekilde çıktı. Sizce nedir bunun sebebi?

Evde yaptığınız gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor yalnız bu testleri hatalı sonuç verebiliyor. Hcg testi yaparak bir kadın doğum uzmanına görünerek durumunuz hakkın da net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Evde yaptığınız gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor yalnız bu testleri hatalı sonuç verebiliyor. Hcg testi yaparak bir kadın doğum uzmanına görünerek durumunuz hakkın da net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bugün test yaptırdım tek çizgi çıktı. Doktora sordum. Yüzde doksan dokuz kesin olmayabilir dedi. Kan testi yaptırdım. Sonuç yarın çıkacak. Kan testi de mi negatif çıkar. Yanılma durumu var mıdır acaba? Yoksa yaptığım test kesin mıdır?

Daha önce belirttiğim gibi evde yapılan testler yanlış sonuç verebiliyor. Hekiminiz de bunu belirtmiş. Kan testinin yanılma payı yoktur.% 100 net sonuç verir..

Eczanede bana bu testin kesin olduğunu söylemişlerdi. Peki kan testinin pozitif olma ihtimali yüzde kactir sizce?

Siz verdiğim yanıtları dikkatlice okuyor musunuz ? Kelimelerin yerini değiştirerek aynı soruları sormayın. Kanda gebelik testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. + İdrar dan yapılan testler taşınma aşamasında hasar görmüşse, test talimatlara göre uygun yapılmadıysa, testin son kullanma tarihi geçtiyse yanlış sonuç verir. + Kullanılan bazı ilaçlar test sonucunu etkileyebilir. Bunlar mevcut değilse idrardan yapılan gebelik testleri de doğru sonuç verir

Geri