Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet olamamanın nedenleri neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bir yıl kadardır adet olamıyorum. İlaç içiyorum üç beş ay kullanıyorum düzeliyor sonra yine düzensiz ve adet olamıyorum yaşım daha 27 doktor bana cyclo-progunove verdi. bu ilacı daha önce kullanan ol du mu aynı sorunu yaşayanlar nasıl baş ettiler bununla teşekkürler.

adet olamamanın nedenleri neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Düzensizliği neden olur kızlar

Adet Düzensizliği neden olur kızlar

Adet Düzensizliği adet düzensizliği, nedir, stres, hamilelik, hakkında bilgi için yazımıza buyrun. Adet düzensizliği ne kadar gecikmelerde dikkate alınmalı? Ergenlikte ve menopoz döneminde nelere dikkat etmeli? Adet düzensizliklerin ihmal edilmemesi gerekiyor. Aksi halde erken tanıyla tedavi edilebilecek birçok hastalık ilerleyebiliyor, kanser gibi erken tanısı çok önemli olan...
  2. Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Regl Döneminde Tansiyon Neden Düşer Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında sıklıkla görülen tansiyon düşüklüğü regl döneminde de görülebilir. Kadınların bazılarının şikayetçi olduğu ve doktordan yardım istedikleri regl döneminde tansiyon düşmesi nedenleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) Tansiyonunuz 11’in altında ise düşük...
  3. KIzlar Adet Ağrısı Neden Olur?

KIzlar Adet Ağrısı Neden Olur?

Kızlar ya ben her ay adet olunca sanki Allahın emri gibi adet sancısından resmen inim inim inliyorum dr da gidiyorum ilaç veriyorlar kesmiyor kesende kanamayı da kesiyor acaba Adet Ağrısı Neden Olur?
  4. Adet Gecikmesi Neden Olur?

Adet Gecikmesi Neden Olur?

adet gecikmesi,adet düzensizliği,adet gecikmesi neden olur,adet kaç gün gecikir,adet gecikmesinin nedenleri,adet gecikmesi hakkında tüm bilgiler,kimlerin adeti gecikir, Adet Gecikmesi; 28 günde bir düzenli olarak adet kanaması gören bir kadın, kanaması geciktiğinde hemen endişelenebilir. Bu konuda daha fazla bilgi verilmeden önce basit ve pratik bir bilgi verilmesi uygun olur : Çok düzenli...
  5. Adet gecikmesi neden olur?

Adet gecikmesi neden olur?

adet gecikmesi nedir,adet gecikmesinin nedenleri,adet gecikmesinin tedavisi,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet gecikmesi, adet rotarı (halk arasında mens gecikmesi, aybaşı gecikmesi, regl gecikmesi) beklenen adet tarihinde adetin başlamamasıdır. Çok sık rastlanan bir durumdur. Bu durumda öncelikle gebelik ihtimali düşünülür, gebelik saptanamazsa diğer nedenler araştırılır. Nedenleri: -...

Sayfayı Paylaş