Adet olamıyorum bunun için neler yapabilirim?

P

Pollyannaa

Forum Okuru
Adet olamıyorum bunun için neler yapabilirim?

Adet olamıyorum ne yapabilirim melek kadınlar kulübü adet olamıyorum neden forumda.​

Arkadaşlar ben 2 ayda bir adet oluyorum ne yapabilirim ne önerirsiniz? Adet olamıyorum ne yapabilirim bunun için? Soğan kürü filan diyorlar yapsam bir şey olmaz değil mi? Bir insan neden 2 ayda bir adet olur ki? Adetimi nasil düzene koyacağım bilmiyorum. Adet olamadigim için her yerim şişiyor sinirlerim geriliyor valla çok kötü bişey beklemek.

Merhabalar
Canım sana önerim bu kadar iki ay kadar bir süre çok uzun bir süre sana tavsiyem doktora bir görünün lütfen. Adet düzenleyici olarak soğan kürü yapın diyemem ben size hemen. Çünkü sorununuz ne olduğunu bilmiyorsunuz şuan. Normalde yılda iki kez adet düzensizlikleri yaşanması olası denir özellikle mevsim değişiklikleri ilaç kullanımı gibi durumlarda adet gecikmesi yaşanabilir ama sizin 2 ay gecikmiş bu birkaç gün bir gecikme değil. Daha önce gecikmeler olur muydu ondan bahsetmemissiniz ama gebelik durumda da biliyorsunuz ki adet gecikmesi durumunda hamilelikten şüphelenenbilirsiniz. Sizin şuan yapmanız gereken şey bir şey kullanmadan doktora görünmeniz olacaktır.

Şiddetli adet sancısı yaşamak ne demektir? Dilerseniz "şiddetli adet sancısına dikkat" konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri