Adet oldum ama gebelik olabilir mi

Selindee

Üye
Üye
Adet oldum ama gebelik olabilir mi
@SadmiN @Likapam ablalarim ben adetimi iki gün geç oldum bugün üçüncü gün her zaman kigibi ped dolduruyorum bir fark yok bu kesin adet mıdır üstüne görme gibi birşey olabilir mi çünkü bazı siteler de 6 ay 9 ay adet gördüklerini söyleyen kadınlar var bunu merak ettim

Yahu selin sen bizim ömrümüzün törpüsüsün tükettin kızım bizi da :D:D adet olmuşsun daha neyin yerleşme kanması bu milyonda bir olan bir şey yok göbeği çığkmamış ta 6 ay sonra hamile olduğunu hastaneden tesadüfen öğrenmiş yok üstüne görmeymiş ama altını görmeden anlamamış. Yahu ne olacak senin bu psikolojin a güzel kızım ? Hamile değilsin işte daha ne karıştırıyon anlamış değilim ki.

Yahu selin sen bizim ömrümüzün törpüsüsün tükettin kızım bizi da :D:D adet olmuşsun daha neyin yerleşme kanması bu milyonda bir olan bir şey yok göbeği çığkmamış ta 6 ay sonra hamile olduğunu hastaneden tesadüfen öğrenmiş yok üstüne görmeymiş ama altını görmeden anlamamış. Yahu ne olacak senin bu psikolojin a güzel kızım ? Hamile değilsin işte daha ne karıştırıyon anlamış değilim ki.
Abla inan ne desen haklisinda hayatta öyle bı sansim var milyonda bir olur gelir beni bulur

Sen böyle oynaşmaya devam et zaten bi gün hamile kalacaksın ama kıyafetlerle bu iş olmaz adet oluyon bu iş olmaz hamilemiyim diyon bu iş olmaz hamile değilsin kafana takılanı sor ama takıntı yapma kapiş :D:D

Geri