Adet oldum yinede hamilelik olabilir mi?

Usandırdın biliyorsun değil mi ? İnsanlar sana hamile değilsin demekten artık usandılar hala konu açıyor ve soru soruyorsun buna devam etmek istediğine emin misin ? Gören yazmak isterse yazar ikide bir konu için de flood yapma lütfen bu uyarımı dikkate al sorunun cevabı

HAMİLE DEĞİLSİN !
Sadmin abla sana gebe miyim diye sormicam sadece yumurtlama günü geçeli 10 gün oldu ama sulu şeffaf bazen el kremi gibi yoğun akıntı geliyor bunca stres yaptım hiç bu kadar akıntı gelmemişti İnan ki ablacım ister istemez takılıyor kafama stresten mi diyorum lütfen birsey söyle ablacım ben artık napıyım

Sadmin abla sana gebe miyim diye sormicam sadece yumurtlama günü geçeli 10 gün oldu ama sulu şeffaf bazen el kremi gibi yoğun akıntı geliyor bunca stres yaptım hiç bu kadar akıntı gelmemişti İnan ki ablacım ister istemez takılıyor kafama stresten mi diyorum lütfen birsey söyle ablacım ben artık napıyım

Kadınlarda vajinal akıntının olması normal .. Sarı gri yeşil olmadığı müddetçe sorun oluşturmaz. Stresle alakası yok durumunda acayiplikte yok. NORMAL..

Geri