Adet oldum yinede Hamilemiyim

• Konbuyu başlatan Merveee11111
  • Başlangıç tarihi
M

Merveee11111

Forum Okuru
Adet oldum yinede Hamilemiyim
Merhaba , Aralık 22 sinde eşimle beraber olduk ve o gün adetim gelmeye başladı , ve bu ay 1 gün gecikti adetim 21 Ocak adet oldum , bu durumda. Hamile kalma ihtimalinlm var mı ? Üstüne görme olmuş olabilir mi , ňormalde az adet oluyorum , ve kahverengiydi bu defa

Selamlar değerli misafirimiz, birlikte olduğunuz gün adetinizin geldiğini ifade etmişsiniz. Bu tür bir durumda hamile kalma ihtimaliniz yoktur. Zaten adet olmuşsunuz. Bu ay da olduğunuza göre hamile kalmamışsınızdır. Üstünü görme nasıl anlaşılır konumuza bakabilirsiniz.

Merhaba , Aralık 22 sinde eşimle beraber olduk ve o gün adetim gelmeye başladı , ve bu ay 1 gün gecikti adetim 21 Ocak adet oldum , bu durumda. Hamile kalma ihtimalinlm var mı ? Üstüne görme olmuş olabilir mi , ňormalde az adet oluyorum , ve kahverengiydi bu defa

Merhaba, gebe olduğunuzu düşünmüyorum adetiniz gerçekleşmiş. Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibarettir. Normal de adetiniz de yoğun olmuyormuş . Gebelik testi yaparak kuşkunuzu giderebilirsiniz.

Geri