Adet olmadım nişanlım içime boşaldı pembemsi akıntım var hamile kalır mıyım

• Konbuyu başlatan Oyle birisi
  • Başlangıç tarihi
O

Oyle birisi

Forum Okuru
Adet olmadım nişanlım içime boşaldı pembemsi akıntım var hamile kalır mıyım
Adetim her ayin 15inde ve duzenli olurdu yaklasik 4 5 senedir de adet goruyorum .. Ve duzenli bir seks hayatim vardir .. Nisanlimla bu ay hic durmaksizin gun asiri birlikde olduk fakat her seferinde geriye cekilerek birlikde olduk .. 15inde adet gormem gerekirken gormedim 17 sinden sonra nisanlim her birlikde olusumuzda icime bosaldi .. Ve adetimin uzerinden 20 gun gecmeme ragmen hala olmadim bu arada asiri yemek yeme goguslerimin agirmasi kasiklarimin zaman zaman zoklamasi karnimin sis olmasi belkide adet olmadigim icin bunlar gibi sikayetlerim vardi taki bugun nisanlimla birlikde olduktan sonra kanamam oldu ve bayaga adet kani gibi once pembemsi daha sonra koyu kirmizi ve en sonda kahverengi halinr donustu 1 gundur de devam ediyor kasiklarim muths derecede zonkluyor sizce hamilemiyimdir..

Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrolü değildir. Gördüğünüz kanama ya adet kanaması yada tıbbi koşullardan kaynaklanan bir kanama . Kanamanız kesilirse mutlaka bir hekime görünüp muayene olun.Ayrıca gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz.

Geri