Adet olup hamile kalan arkadaşlar var mı böyle bir durum?

• Konbuyu başlatan Benselma
  • Başlangıç tarihi
B

Benselma

Forum Okuru
Adet olup hamile kalan arkadaşlar var mı böyle bir durum?

Adet olup hamile kalanlar melek kadınlar kulübü adet olup hamile kalanların belirtileri forum'da.​

Ben geçen ay Şubat 1 de adet oldum bu ay gecikti ve 1-2 sinde olmam gerekirken çok az süren bir adet oldum ama 5 inde oldum. Ama 2 gün filan sürdü bir de adet kanaması gibi yoğun değildi. Şüphelendim ama test de yapmadım. Adet oldum diye saydım ben şöyle şunu sormak istiyorum ben adet olup hamile kalan arkadaşlar var mı acaba? Adet olduktan sonra hamilelik nasıl olur? Bu başka bir şey mi merak ediyorum.

bahceci-blog-adet-duzensizligi-yasayan-kadinlar-nasil-gebe-kalabilir.jpg

Merhabalar
Gebeliğin oluşması için yumurtlama zamanında birleşme oluşması ve 24 saat süren yumurtlama suresinde sperm hücresinin çatlayan yumurtayı döllenmiş olması gerekir. Peki yumurta dollenip hamile kalınır ve adet olunursa bu normal mi kabul edilir? Hayır tabii ki hamilelik oluştuktan sonra oluşan hiç bir kanama adet kanaması olarak kabul edilmez. Yani o kanama adet kanaması olarak kabul edilmez.

"Adet olup hamile kalanlar var mı?"​

Dediğimiz kimi hamilelik içerisinde herhangi bir kanama oluşursa bu adet kanaması sayılmaz. Ya düşük kanaması ya da yerleşme kanaması olarak kabul edilir. Siz hemen bir test yapın derim hamile olma ihtimaliniz yüksek diye düşünüyorum. Test sonucunuzu buradan da paylaşabilirsiniz bizimle.

Dilerseniz aşağıdaki linkten üstüne görme ile ilgili bir yazı paylaştım inceleyebilirsiniz. "Üstüne görüpte hamile olan arkadaşlar bilgi versin lütfen" aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz konumuzu.

Geri