Etiketler:
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    28

adet öncesi psikolojik olarak grip ,nezle olan varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

selamlar ben iki sene boyunca her adet öncesi grip oluyorum adetime bir hafta kala başlıyor her ay gebelik hayali kurduğum için belki hamileyimdir diye ilaç alamıyorum ve çok ağır geçiyor sonunda da adetim oluyor zaten ondan sonra da gribim geciyor şu anda da çok fena hastayım beş gün kadar var adetime her halde psikolojik diye düşünüyorum.benim gibi olanlar varmı acaba

adet öncesi psikolojik olarak grip ,nezle olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GRIP ve NEZLE

GRIP ve NEZLE

Grip mi yoksa nezle mi oldugunuzu nasil anlarsiniz ?|iki hastalik arasindaki farklar ve korunma yollari aSagida belirtilmiStir:|Grip:|Grip ve nezle ayni yollardan kiSiden kiSiye geçer. Hastalarin öksurup aksirmasindan havaya mikroplu su damlaciklari dagilir ve bunlar diger kiSilere solunum yoluyla geçer. Ancak grip, nezleden daha yaygindir. Bazi kiSilerde, özellikle 65 yaSin ustunde olanlarda...
  2. nezle grip boğaz ağrısına

nezle grip boğaz ağrısına

hamilelikte nezle grip gebelikte nezle grip hamilelikte tedavisi boğaz ağrısı Havalar nasıl olursa olsun nezle grip boğaz ağrısı derdine son..Çözüm elinizin altında.. Malzemeler: 1 avuç ıhlamur 1 tepeleme yemek kaşığı kuşburnu 1\4 adet elma(kabuğuyla) 1\4 adet portakal(kabuğuyla) 1\4 adet ayva(kabuğuyla) 1 büyük dilim limon 1 tutam zencefil 1 tutam yenibahar 1 çubuk...
  3. Grip ile nezle ayni degil!

Grip ile nezle ayni degil!

Grip ile nezle ayni sey degil nezle grip nezle ve grip ayni hastalik degildir. Sevgili melekler grip ile nezle birbirine karistirilmamali. Nezle ve grip vatandaşlar tarafından her zaman karıştırılan iki hastalık. Tedavi yöntemleri bile farklı olan bu hastalıklardan nezle çoğu zaman ayakta geçirilebilirken, grip için yatak istirahati gerekiyor. Hava sıcaklığının düşmesi, ve ortam ısısının...
  4. Adet öncesi midesi bulanan varmı?

Adet öncesi midesi bulanan varmı?

adet öncesi bulantı neden olur,adet öncesi mide bulantısı nedenleri,adet öncesi mide bulantısı sebepleri,adet incesi bulantı hakkında bilgiler Adet öncesi mide bulantısı, adet öncesi dönemde birçok kadında bazı belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Bu belirtilerin başında mide bulantısı, kasık ağrısı ve baş ağrısı gelmektedir. Ortaya çıkan belirtilerin boyutu kadından kadına farklılık...
  5. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...

Sayfayı Paylaş