1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet regl dönemimi hatırlamıyorum gebeliği nası tespit edecem

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ya ben en son ne zaman adet olduğumu hatırlamıyorum test yaptırdım ve hamilelik görünüyor yarında bhcg testi yaptırıp değerlere bakacam. Sizden ricam şu ben adet döngümü hatırlamadığım için hangi tarihi baz alayım nası hesaplayayım ne zaman hamile kaldığımı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz. Sizinki gibi bir durumda mens tarihinin bilinmemesi durumunda hamilelik yaşıyor iseniz en net cevabı ultrasondan doktorunuz baktığında cevaplandırabilecektir. Siz bunun hesabını bana kalırsa yapmayın. Doktorunuza bırakın. Bu arada hayırlı olsun.

Adet regl dönemimi hatırlamıyorum gebeliği nası tespit edecem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl döneminde karbonhidrat şişirir

Regl döneminde karbonhidrat şişirir

. Kadınlar, regl döneminden üç gün önce karbonhidrat içeren besinleri tüketmeyi azaltmalıdır. Çünkü bu tür besinler, şişkinliği artırır. Regl döneminde ayaklar ve kasıklar mutlaka sıcak tutulmalıdır. Ağrı kesiciler ise, hekime danışılarak alınmalıdır. Zira bazı ağrı kesicilerin, regl kanamasını azaltıcı yönde etkileri olabilir. sabah.com
  2. Regl Döneminde Rahatlamak İçin

Regl Döneminde Rahatlamak İçin

Regl dönemlerinde genelde kadınlar kendilerini kötü hissederler.Gergin ruh hali, halsizlik, yorgunluk, stres gibi faktörler kadınların bu dönemlerini kabusa dönüştürür. Ancak Clara Amram’ın yazdığı Clarita’s Way adlı kitaptaki önerilerle artık çok daha rahat ve huzurlu bir regl dönemi geçirebilirsiniz. İşte bu dönemde dikkat edilmesi gerekenler: • Erken yatıp erken kalkmaya çalışın. •...
  3. Regl Döneminde Güzel Görünün

Regl Döneminde Güzel Görünün

Birkaç basit yöntemle tüm bu olumsuzluklardan kurtulup, her şeye rağmen güzel görünebilirsiniz... 1. Artan sivilceler Yüzümüzü basan sivilceler regl döneminin habercisi olabiliyor. Onlardan kurtulmak için sakın sıkmayı düşünmeyin. Regl dönemi öncesinde yüzünüzü düzenli bir şekilde antiseptik solüsyonla temizleyerek, bu sorunu minimuma indirebilirsiniz. 2. Şişkinlik hissi Hormon...
  4. Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Merhaba ben çok ağır bir regl dönemi yaşıyorum bu her ay böyle oluyor ama bu ay daha da fazla gibi acaba Regl Döneminde Ne Yapılmalı bu konuda bana ne önerirsiniz?
  5. Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir

Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir

Kızlar neden regl döneminde vücudumuz şişiyor ve acıya karşı aşırı duyarlı oluyor merak ediyorum Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş