Bende aynı durumdayım ya kam testide yaptım idrar testide neqatif çıktı adet sancısı bar adet yok

Merhabalar arkadaşlar . Ben size benim yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Ben 5 aylık evliyim . Normalde ben adetimi hiç takip etmezdim bir kaç gün oncesinde hissederdim ve Ped takardim. Bundan 3 ay önce sanırım adetim gecikti deyip test yaptım çift çizgi vardı. Çok erken olmuştu gittim doktora hemen 6 hafta 2 günlük gebeydim. Aradan 1 ay geçti yaklaşık kanamam olmaya başladı ve doktora gittim halen 6 haftalik gebelik var bebeğim 1 ay boyunca kalbi durmuş bi şekilde karnımda durmuş. İlk gittiğim doktorun sorumsuzlugu kalp atışı normalde 6 haftalikken olurmus ben bilmiyordum doktor bakmadi bile . Herneyse beni kürtaja aldılar apar topar halen etkisinden kurtulamadim. Allahım kimseye yasatmasin. Yine denemeye başladım bu ay da adetime 1 gün var yarın olmam gerekiyor aynı adet sancisi gibi sancı var 10 gün önce kasiklarimda ağrı başladı bu kadar erken hisetmezdim adet belirtilerini.dün bel ağrısı vardı feci şekilde . Akintim arttı 2 gündür . Test yaptım dün negatif. Çocuk yapma aşamasında önemli olan tek faktör stres. Hiç beklemezken Allahım nasip etti . Keşke kucağıma almak da nasip olsaydi. Bakalım hayırlısı olsun hersey de vardır bir hayır . Umarım yarın adet olmam. Allahım hepinizin kalbine göre versin tez zamanda insallah

Bu ayda kısmet olmadı. Stres ya hep stres. İnşallah bu sefer olur hayirlisiyla . Beklemek çok zor. Stres yapmayacağım diyorum ama yine yapacağım biliyorum . Sağol gurbetçi Allahım sana ve bütün isteyenlere nasip etsin. Ablam 6 yıl denedi 4 kez tüp Bebe tedavisi gördü olmadı . Yine tüp bebek düşündükleri ay hamile kaldı kendiliginden. Şimdi 7 aylık hamile . Sabir ınsallah en kisa zamanda bizlere de nasip olur o mutluluk

Evet oylede bir sene dolmadan olmaması cok normal diyo doktor bilmiyorum ne yapmalıyım sanirım tekrar başka bir doktara gitmeliyim daha ilgili bir doktora

Siz burda ne kadarlık evli olduğunuzu yazmamışsınız .Haliyle bilgimiz dahilinde sorunuza yanıt veriyoruz. 1 yıl boyunca düzenli birlikteliğe rağmen gebelik elde edilmiyorsa hekime görünmekte fayda var..

Geri