Adet Sancısı nasıl geçer yardım!

M

Misafir

Forum Okuru
Adet Sancısı nasıl geçer yardım!
adet sancısı, regl sancısı, nasıl geçer, ne iyi gelir, nedeno lur, ne geçirir, iyi gelen bitkiler, bitkisel çözüm, için ilaç, ilaçlar, öneriler, ağrı kesiciler

Merhaba Melek'ler...

Kadınların %80 gibi bende adet (regl) sancısı çekiyorum ve bu sancıya bazen katlanamıyorum. Bunun için Dolerex ya da aspirin içiyorum kanamayı kesmesin diye ama birde migrenim var:S Sancıya razıyım ama regl dönemlerinde kendini tüm şiddetiyle gösteren migrene kullandığım bu ağrı kesiciler ertki etmiyor:S

adet-194.jpg

Bu konuda bir fikri olan var mı? Siz adet sancınız için hani ağrı kecilileri, ilaçları kullanıyorsunuz, Bitkisel önerilerinizi de bekliyorum Melek'ler.

Şimdiden önerileriniz için tşkler:)

canım bende çok sancılı geçiriyorum ve majezik kullanıyorum ayrıca sıcak su torbası ayaklarına ve karnına koy çok çok iyi geliyo hatta ben belimede koyuyorum hemen rahatlarsın adaçayıda rahatlatır ama çok içme aspirini doktorlar kesinlikle önermez adet zamanı

Tşk ederim canım, majezik pek içmiyorum bir defa içtim mideme vurmuştu. Ama sıcak su torbasını deniyorum evet haklısın çok iyi geliyor.

Geri