Etiketler:
  1. deniz eylül

deniz eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adet sokturucu

Konu, 'Kadınlar' kısmında deniz eylül tarafından paylaşıldı.

Slm herkese.kizlar aranizda adet sokturucu kullanan varsa yardimci olabilir mi.doktor korunmam gerektigini soylemedigi icin korunmadim ama bazilari korunmam gerektigini soyledi.lutfen yardimci olur musunuz.

2. ay_se_l

ay_se_l Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    adet söktürücüyü bir doğum kontrol yöntemi olarak mı kullanacaksın ?

3. deniz eylül

deniz eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayir kistimden dolayi bu ay kullanmaya basladim fakat korunmaya gerek yok diye dusundum.sonra ogrendim ki az bi ihtimal bile olsa hamile kalma olasiligi varmis.aranizda kullanan varsa korundu mu acaba diye sordum

adet sokturucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. denizli adetleri

denizli adetleri

denizli adetleri denizli düğünleri denizlinin örf ve adetleri düğün örf ve Dügün günü gelin alındıkdan sonra gelin mutlaka dügün töreninden önce çınar meydanı denilen yere götürülür eger zaman müsaitse çogu Pamukkaye gider. Dügün gecesi denizlide yatsı güveysi dedikleri adet vardır yerel dügün veya nikah yapanlar bunu hala yaşatır.Yatsı ezanında damat abdesti aldırılıp arkadaşları tarafından...
  2. Adet

Adet

1Sayı. 2Herhangi bir sayıda olan (şey), °tane.
  3. adet düzensizligi

adet düzensizligi

adet kanamasının uzun sürmesi norlevo adet gecikmesi norlevo düzensizliği Kadınların adet düzensizliği sorununu çocukluk, ergenlik, doğurganlık, menopoz öncesi ve menopoz olarak ayırır ve düzensiz kanamaları bu şekilde incelemek gerekirse: Çocukluk çağında adet düzensizliği: Bayanların ilk adet görülene kadarki devresini niceleyecek olursak, ilk adet kanaması ortalama oniki yaşında görülür....
  4. Adet kısa sürmesi

Adet kısa sürmesi

Merhaba evliyim ve dogum kontrol hapı kullanıyorum adetim kısa sürdü sebebi ne olebilir?
  5. ADET OLMADIM

ADET OLMADIM

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN

Sayfayı Paylaş