Adet sonrası kusma yaşayanlar hamilemiyim ?

Beyazlı

Yeni Üye
Üye
Adet sonrası kusma yaşayanlar hamilemiyim ?
Adet günümden birkac gün önce ilişkiye girdik ve adetgünümden 2 gün sonra hastalandım. Hastalığım bitti ve bittiği gün sürekli kusma halindeydim. Hamile kalmış olma ihtimalim var mı ?

Selamlar güzelim, adetten bir kaç gün önce ilişkiye girdiğini ifade etmişsin. Hamile kalacağını düşünmüyorum. Hastalığın ile alakalı bir kusma yaşıyorsun zaten adet olmuşsun ilişki sonrası. Bu kusmanın anlamı hamile olduğu değil, hastalığınla alakalı bir mide sıkıntısı yaşadığın anlamına geliyor. Ama hamile değilsin geçmiş olsun.

Adet günümden birkac gün önce ilişkiye girdik ve adetgünümden 2 gün sonra hastalandım. Hastalığım bitti ve bittiği gün sürekli kusma halindeydim. Hamile kalmış olma ihtimalim var mı ?

Adetime bir kaç gün kala ilişkiye girdim sonra adet oldum ama hamile kaldığımdan şüphe ediyorum. Sizce hamilemiyim ? Bu ve buna benzer soruları sayfamıza sıklıkla alıyoruz . Çevremizden gördüğümüz duyduğumuz şeyleride cevap verirken baz alıyoruz. Kimisi adet olduğu halde hamile kaldığını söylüyor kimiside hamile kalmadığını belirtiyor. Yumurtlaman adete yakın gerçekleşti ise gebe kalma şansın var . Kısacası her dönem hamile kalmak mümkün arkadaşım bu nedenle gebelik planı yoksa ve cinsel olarak aktiflik varsa doğum kontrol yöntemi uygulanmalı.

Geri