Adete 1 hafta kala ilişkiden Gebelik oluşur mu ?

• Konbuyu başlatan Gebelik ihtimali
  • Başlangıç tarihi
G

Gebelik ihtimali

Forum Okuru
Adete 1 hafta kala ilişkiden Gebelik oluşur mu ?
Adet görmeme 1 hafta kala ilişkiye girdim. İlişkiden sonra kasıklarımda ağrı mide bulantısı oldu, ilişkide boşalma içime olmadı ama adetim 6 gün gecikti, hamile olma ihtimalim olabilir mi?

Adete 2 hafta varken Yerleşme kanaması olurmu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim Adete 7 gün kala hamilelik belli olur mu hamilemiyim
Merhabalar ben yaklaşık 2 gündür hafif bir kanama yaşıyorum ve dün aile hekimliğinden bir beta testi yaptırdım ve sonuç 0.10 çıktı adet sancısı gibi bi takım ağrım oluyor halsizlik baş ağrısı sizce bunun nedeni ne olabilir yarın in kadın Doğuma...
Soru-Cevap 7
NUH PEYGAMBERE NEDEN 2. ADEM DENDİĞİNİ  MERAK EDİYORUM NUH PEYGAMBERE NEDEN 2. ADEM DENDİĞİNİ MERAK EDİYORUM
NİÇİN NUH PEYGAMBERE 2. ADEM DENMEKTEDİR
Soru-Cevap 1
adete beş gün kala leke şeklinde akıntı yerleşme kanamasımı adete beş gün kala leke şeklinde akıntı yerleşme kanamasımı
Adetime daha 15 gun var ama leke şeklinde akintim olmus 5 aydir korunmuyoruz yerleşme kanamasi olabilir mi
Soru-Cevap 1
ADETE 8 GÜN KALA BETA HCG TESTİ ADETE 8 GÜN KALA BETA HCG TESTİ
ARKADAŞLAR MERHABA ADETİME 8 GÜN KALA BETA BAKTIRDIM 0,18 ÇIKTI ŞUAN ADET DÖNEMİMİ BEKLİYORUM SİZCE YÜKSELME İHTİMALİ VARMIDIR.
Soru-Cevap 3
Adete 2 hafta varken Yerleşme kanaması olurmu Adete 2 hafta varken Yerleşme kanaması olurmu
Selam bayanlar acil yardım edin adetime 2 hafta varken kahverengi akıntı geldi ve beşinci günüm hala geliyor öyle çok gelmiyor ama arada bir peçete kirletecek kadar oluyor arada kanda oluyor yerleşme kanaması olabilir mi
Bilmedikleriniz 5