adete 10 gün varken bhcg sonucu 1,29 çıktı hamilelik var mı ?

katya1234

Yeni Üye
Üye
adete 10 gün varken bhcg sonucu 1,29 çıktı hamilelik var mı ?
mrb kızlar adetime 10 gün var ben kanda gebelik yaptırdım <1,20 çıktı ? yükselme olasılığı varmı sizce?

Selamlar Katyacım hayatım malesef bu sonuca göre bebek yok ama erken yapmışsın testi draha sonradan yükselme ihtimali var üç gün kala bi daha test yap peki bu arada belirtilerin var mı ?

anladım belirtim yok zaten yumurtlamamdan 6 gün fian gecti ben diğer tahlillerimi yaptrrırken onada baktırıyım dedim <1,20 cıktı prolaktinimde 56 çıktı :(

Merhaba, testi çok erken yapmışsınız. Gecikme olmadan yapılan testler doğru sonuç vermez. Gebelik söz konusu olursa elbetteki değer artacaktır. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapınız..

Katya hanım prolaktin değeri ile gebelik teşhisi yapılmaz. Prolaktin değerinizin şu an ne anlama geldiğini bilmiyorum. Çünkü hormon tetkitlerinin değerlendirilmesin de referans aralığı, tetkitin yapıldığı tarih ve yaşınız belirtilmeli. Sizi anlıyorum merakla gebe olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsunuz. Biraz sabırlı olun. Gecikmeniz oolmadan durumunuzla ilgili net sonuç alamazsınız .

Geri