Adete 12 gün kala test yaptım sonuç 0.100 hamilemiyim?

Guldnyy

Yeni Üye
Üye
Adete 12 gün kala test yaptım sonuç 0.100 hamilemiyim?
Herkese merhaba aranızda benim gibi olan varmı merak ediyorum.. 28 günde bir adet gören biriyim düzenli olarak hiç şaşmaz ve bebek istiyorum hiç bir şekilde korunma olmamasına rağmen olmuyor doktora gittim sorun yok dedi 4 aydır her zaman test yaptım dün içimden bir test yapmak geldi adetime 12 gün var ve evde yaptığım test iki çizgi çıktı o kadar testte iki çizgi çıkmadı bunda çıktı sırf kafaya takmiyim diye bu sabah bta hcg testi yaptırmak için hastaneye gittim sonuç negatif kız kardeşimde yenidir abla daha o yüzden kanda çıkmamıştir dedi kan sonucunda 0.100 yazıyor sizce beni hangisi yanılmış olabilir lütfen akıl verin bana çalışan biri olsam hiç kafaya takmicam ama ev hanımıym evde ister istemez stres yapıyorum

Merhaba, adete 12 gün kala gebelik testi yapılmaz. Gebelik testi adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesin de yapılabilir. Doğal olarak uyguladığınız test sonucu negatif. Ayrıca hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. İdrar dan yaptığınız test sonucunu dikkate almayın. Beklenen adetiniz de gecikme olursa tekrar test yapın..

Geri