Adete 4 gun kala test yaptim negatif

Brslozydn

Yeni Üye
Üye
Adete 4 gun kala test yaptim negatif
Adete 4 gün kala test yaptım akşam üstü negatif cikti bugün sabah kalktım pembe bi lekeleme oldu sonra kahverengine dönüştü bişey anlamadim gebelik olsa dünkü testte çıkmaz miydi peçeteyle sildiğimde bile çok az bi akıntı adet kanaması gibi değil zaten adete 3 gün kaldı sizde kan testi yaptirmalimiyim

Eğer kendinizi hamile hissediyorsanız ya da gebelik belirtileri konusundaki şeyler sizinle örtüşüyor ise tabiki yapabilirsiniz. Amam olsa silikte olsa testte çıkacaktı hamile değilmişsiniz gibi duruyor tabiki kendinizi kendiniz daha iyi bilirsiniz.

Eğer kendinizi hamile hissediyorsanız ya da gebelik belirtileri konusundaki şeyler sizinle örtüşüyor ise tabiki yapabilirsiniz. Amam olsa silikte olsa testte çıkacaktı hamile değilmişsiniz gibi duruyor tabiki kendinizi kendiniz daha iyi bilirsiniz.
Normalde âdetlerim çok düzenlidir o yüzden şüphelendim idrar testini erken mi yaptimki ilk gebeliğimde de geç döllenme olmuştu kan testini normal adet tarihimden 1 hafta sonra yaptırmama rağmen değer düşüktü acaba yine mi öyle diye umutlandım 2 yıldır uğraşıyoruz olmuyor

Aslında çok erken yapmamışsınız üç gün kala sonuç verir bazı durumlar hariç yine de çok umut etmeden regl tarihiniz geçer ise sabah bir kez daha test yapın isterseniz. Güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah

Geri