adete iki gün kala ilişkiye girdim Hamile miyim

E

Esra.3456

Forum Okuru
adete iki gün kala ilişkiye girdim Hamile miyim
Merhaba. Ben esimle adetime 2 gün kala ilişkiye girdim. İki kez Daha sonra adetim 4 gün geçikti. Herhangi bir ters yaptırmadım ama belim de çok var. yorgun ve sürekli uykulu hissediyorum sizce hamile miyim?

Merhaba, her dönem hamile kalınabilir. Ovülasyon adete yakın gerçekleşmişse gebelik söz konusu olabilir. 1 kaç gün için de mensiniz gerçekleşmezse test yapın.

Merhaba 2.5 yıllık evliyim henüz çocuk için hazır değilim. 31 ocak çarşamba eşimle cinsel birliktelik sırasında içime boşaldı ardından hemen ella ertesi gün hapı kullandım. Adet günüm de 5inde oluyordu. 7-8 şubat tekrar birlikte olduk ve ikisinde de içime boşaldı. Bugün yani 9 şubat adet oldum. Gebe kalma ihtimalim nedir?

Şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz gerçekleşmiş bu durum da gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar ben klomen ilacı kullandım doktor yumurtaların çatlamış dedi 1 hafta sonra gel test yapalım dedi test sonucum 1.1 cıktı tutmamış gibi gözüküyor dedi ama ben kaç günde bir adet olduğumu bilmiyorum adetim düzensiz adet oldum diye lavaboya gidiyorum akinti geliyor yumurta çatladikdan sonra geç döllenme olabiliyor mu

Merhaba arkadaşlar ben klomen ilacı kullandım doktor yumurtaların çatlamış dedi 1 hafta sonra gel test yapalım dedi test sonucum 1.1 cıktı tutmamış gibi gözüküyor dedi ama ben kaç günde bir adet olduğumu bilmiyorum adetim düzensiz adet oldum diye lavaboya gidiyorum akinti geliyor yumurta çatladikdan sonra geç döllenme olabiliyor mu
yumurta çatladı dedikten sonra ilişki yaşandı ise döllenme ihtimali yüksek hamilelik söz konusu olabilir adetiniz düzensiz ise testi tekrarlamanızı öneririm

Umudunu yitirme geç döllenme söz konusu olabilir . Doktorunun önerdiği tarihte test yap. Bu arada klomen tedavisi bir kaç kez tekrarlandığında sonuç alamazsanız yaşınızda ileri ise aşılama yada tüp bebek yapın. Durumunuzu merak ettim sonucu bizimle mutlaka paylaşın.

Geri