1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır

Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adet gecikmesi regl gecikmesi adet düzensizliği regl düzensizliği adet olmamak regl olmamak adetin gelmemesi reglin gelmemesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, adet günü gecikmesi, adet gecikmesi, adet düzensizliği, adetin gelmemesi, regl gecikmesi, regl düzensizliği gibi konuları ve bu konuda ki kendi sorunlarımızı paylaşırsak, bu saydığımız sorunlara sahip olan hemcinslerimize bir nebzede olsa faydamız olacaktır.

Kimi zaman stresten kaynaklı olan adet gecikmesinin aslında daha bir çok nedeni vardır. Bu nedenler arasında nadirde olsa doğum kontrol hapları yer alsada, çoğunlukta adet düzenleyici olarak doktorlar tarafından önerilir.

Adet (regl) gecikmesinin, adet düzensizliğinin sebeplerinden biride Hamilelik belirtileri olabilir Melek'lerim.

< Konu Resmi..>

Adet gecikmesi ve adet düzensizliği yaşayan Melek'lerimizden ve bizi ziyaret eden misafirlerimizden, adet (regl) sorunlarını ve bu sorunların bağlı olduğu nedenleri ve de önerileri, bu başlık altında bekliyoruz arkadaşlarım.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

2. Elif gökce

Elif gökce Forum Okuru

Selam ben 23 yasindaym ve bebim adetim gelmiyor yaklasil bi senedir. Ondan önceleride sende bi iki defa geliordu depresyona girdm ve asiri derece kilo aldim iki katima ciktim. Zayfken yine arad geldigi oluordu. Agrilarim oluyor kankm cekilio halsiz düsüorkm Ama adet görmüorum cildirmal üzereYim lütfen bana yardm edin nasil adetim gelir ..:(

Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl gecikmesi ve gebelik

Regl gecikmesi ve gebelik

regl gecikmesinin nedenleri regl gecikmesi gecikmesi nedenleri regli reglinin Cinsel yaşamı olan, korunmayan, genç ve sağlıklı kadınlarda, adet gecikmesi öncelikli olarak gebelik olasılığını düşündürür. Ancak elbette gebelik, adet gecikmelerinin yalnızca bir nedenidir. Gebelik kararını idrar veya kanda yapılan hormon testleri ile ve/ veya kadın hastalıkları uzmanı muayenesi ile vermek...
  2. adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

adetin gecikmesi geç gelmesinin nedenleri neler arkadaşlarım

3 Aydır adetim nerdeyse gelmiyor gecikiyor, bu gecikmenin nedenleri neler olabilir. Hamile de değilim 38 yaşındayım bu durumda neler yapacağız yada ben neler yapmalıyım ? Bunu sitenizdeki ilgili bölümden konu olarak açıp sabit konu yaparsanız üyeler ve misafirler bu durumu başına gelenleri paylaşabilirler. Bunun dikkate alınmasını istiyorum.
  3. Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinden Sonra Mı Başlar diyenler buraya!

Adet Gecikmesinden Sonra Hamilelik Belirtileri Adet Gecikmesinde Hamilelik Belirtileri Daha önce sizlere en erken gebelik belirtileri neler diye bir çok bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi de hamilelik belirtileri adet gecikmesinden sonra mı başlar diyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için, adet gecikmesinden sonra hamilelik belirtileri neler bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler....
  4. Adet Gecikme hakkında

Adet Gecikme hakkında

Merhaba benim adet tarihim 10 ocakta idi . 5 gün gecikti. Gecikmenin 3.günü 6 gün öncesini gösteren testlerden aldım negatıf cıktı. Ancak adet olacakmısım gibi sancı cekiyorum 1 haftadır. Tam oldum diyorum gelen akıntıymıs. Hamile olma ihtimalim var mıdır ?
  5. Adet neden gecikir ? Adet gecikmesinin nedenleri nelerdir?

Adet neden gecikir ? Adet gecikmesinin nedenleri nelerdir?

Gebe kalma korkusu yaşayan bir çok kadın için ortak soru neden adet olmadım ? Adet gecikmesi bir çok kadının aklına hemen gebelik ihtimalini getirir. Oysa adet gecikmesinin tek nedeni gebelik değildir. Rahim kaynaklı sorunlar, hormonal problemler, mevsim dönüşleri ve stres adet gecikmesine neden olabilmektedir. Tabi sebep ne olursa olsa adet gecikmesinde yapılması gereken 2 şey vardır. Biri...

Sayfayı Paylaş