Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır

M

Misafir

Forum Okuru
Adeti geç gelenler, gelmeyenler ve gecikme nedenleri buradan tartışılır
adet gecikmesi regl gecikmesi adet düzensizliği regl düzensizliği adet olmamak regl olmamak adetin gelmemesi reglin gelmemesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar.
Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, adet günü gecikmesi, adet gecikmesi, adet düzensizliği, adetin gelmemesi, regl gecikmesi, regl düzensizliği gibi konuları ve bu konuda ki kendi sorunlarımızı paylaşırsak, bu saydığımız sorunlara sahip olan hemcinslerimize bir nebzede olsa faydamız olacaktır.

Kimi zaman stresten kaynaklı olan adet gecikmesinin aslında daha bir çok nedeni vardır. Bu nedenler arasında nadirde olsa doğum kontrol hapları yer alsada, çoğunlukta adet düzenleyici olarak doktorlar tarafından önerilir.

Adet (regl) gecikmesinin, adet düzensizliğinin sebeplerinden biride Hamilelik belirtileri olabilir Melek'lerim.

regl-agrilari-2314.jpg

Adet gecikmesi ve adet düzensizliği yaşayan Melek'lerimizden ve bizi ziyaret eden misafirlerimizden, adet (regl) sorunlarını ve bu sorunların bağlı olduğu nedenleri ve de önerileri, bu başlık altında bekliyoruz arkadaşlarım.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

Selam ben 23 yasindaym ve bebim adetim gelmiyor yaklasil bi senedir. Ondan önceleride sende bi iki defa geliordu depresyona girdm ve asiri derece kilo aldim iki katima ciktim. Zayfken yine arad geldigi oluordu. Agrilarim oluyor kankm cekilio halsiz düsüorkm
Ama adet görmüorum cildirmal üzereYim lütfen bana yardm edin nasil adetim gelir ..:(

Geri