Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

B

betül34

Yeni Üye
Üye
Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?
Merhaba..
Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba değer gebelik lehine görünüyor.Bir kaç gün sonra değerdeki artış gözlenicek.Ona göre size net bilgi verilicek

prenses 1989

prenses 1989

Hamiş Melek
betül34' Alıntı:
Merhaba..
Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
canım sevinebilirsin hamileliğin ilk haftalarında değer çok yüksek olmuyo zaten ama 2 günde bir artarsa bu değer hamilesin demektir

B

betül34

Yeni Üye
Üye
Teşekkür ederim canım .. Yarın kan tahlili yaptıracağım. Sonucu çok merak ediyorum .. Eğer değerde yükselme olmazsa hayal kırıklığına uğrarım :(

prenses 1989

prenses 1989

Hamiş Melek
betül34' Alıntı:
Teşekkür ederim canım .. Yarın kan tahlili yaptıracağım. Sonucu çok merak ediyorum .. Eğer değerde yükselme olmazsa hayal kırıklığına uğrarım :(
canım yarın kan sonucunu bizede bildir olurmu gönlünü ferah tut inşallah yükselmiştir

B

betül34

Yeni Üye
Üye
prenses 1989' Alıntı:
canım yarın kan sonucunu bizede bildir olurmu gönlünü ferah tut inşallah yükselmiştir
canım tatlil sonucum 0,5 yani hamile değilim. Hala hastada olmadım nasıl olur anlamıyorum

B

betül34

Yeni Üye
Üye
Ben hala hasta olmadım 26 gün gecikmem var. Geçen hafta hastaneye gittim ilaç veridi kullanalı 10 gün oldu bende hala tık yok.

Benzer İçerikler

R
Cevaplar
10
Görüntüleme
14K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Y
Cevaplar
74
Görüntüleme