1. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında betül34 tarafından paylaşıldı.

Merhaba.. Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değer gebelik lehine görünüyor.Bir kaç gün sonra değerdeki artış gözlenicek.Ona göre size net bilgi verilicek

betül34 bunu beğendi.
  3. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Çok tesekkür ederim ..

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canım sevinebilirsin hamileliğin ilk haftalarında değer çok yüksek olmuyo zaten ama 2 günde bir artarsa bu değer hamilesin demektir

5. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim canım .. Yarın kan tahlili yaptıracağım. Sonucu çok merak ediyorum .. Eğer değerde yükselme olmazsa hayal kırıklığına uğrarım :(

prenses 1989 bunu beğendi.
  6. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canım yarın kan sonucunu bizede bildir olurmu gönlünü ferah tut inşallah yükselmiştir

7. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    İnşallah canım mutlaka paylaşırım

8. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    canım tatlil sonucum 0,5 yani hamile değilim. Hala hastada olmadım nasıl olur anlamıyorum

9. halimeeeee

halimeeeee Forum Okuru

benimde 0,4 çıktı 8günlük gecikmeyle hamile değilmişim :(

10. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ben hala hasta olmadım 26 gün gecikmem var. Geçen hafta hastaneye gittim ilaç veridi kullanalı 10 gün oldu bende hala tık yok.

11. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
    İlaç sonrası mensiniz başlamadıysa doktorunuzla iletişime geçmeniz de fayda var.

12. RAydin

RAydin Forum Okuru

Merhaba kızlar benim adetim gecikeli tam 7 gün oldu bugün 5. Günü beta HCG ve idrar tahlili yaptırdım negatif çıktı hala hasta olmadım size ne yapmalıyım bi arkadasin daha burda ilk çıkmamis sonra çıkmış okumuştum bel ağrım var sürekli idrara cikmada oluyor yardimci olurmusunz doktor söktürücü verdi ama kullanmadım .

13. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ,Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Siz doktorada görünmüşsünüz.Gebe olmadığınız anlaşılmış,söktürücü verilmiş.Bir kaç gün daha bekleyin test yapın sonuca göre ilacı kullanırsınız.

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  2. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  3. adet gecikmeden hamilelik  belirtisi yaşayanlar

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  5. Gebemiyim Adetime 10 gün var hamilemiyim

Gebemiyim Adetime 10 gün var hamilemiyim

5 aydir evliyim korunuyoduk 10 gundur korunmuyoruz ve adetime de 10 gun var ama kasiklarimda bir agri sanki regl olucakmisim gibi belim ona kezah ama hic boyle olmazdi yani bukadar erken baslamazdi belirtilerim sizde hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş