adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir
slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...

Sayın ziyaretçimiz, idrar testiyle sonuç alamadıysanız en kesin sonuç için kan testi yaptırabilirsiniz hamilelik söz konusu değilse bile kadınların mevsim dönümlerinde her zaman olmasa bile zaman zaman gecikmeleri olabilir gecikmeniz devam eder ve hamile olmadığınız kesinleşirse doktora gitmeniz en akıllıca çözüm olacaktır...

adetim 10 gün geçti ecz.den aldğığm gebelik testinde negatif çıktı kan testi yada sağlık ocağında idrar testi yaptırsam sonuç hangisinde net çıkar

Arkadaslar benimde 10 aylik bebegim var adetim gecikti 10 gun oldu sik idrara çıkıyorum akintim var belirileri var ama 2 kez test yaptim kendim negatif cikti sizce hamilemiyim

Mrba arkdslar bn yeniyim ve birazcikta utaniyrum ama derdime care bulursaniz cok sevinirim ben test almaktan bktim ama o negatf cikmaktan bikmadi adetlerim cok gecikio en son adetim 3 gun oldu bi sonraki adetim 18 gun gecikmeli 2 gun oldu benim idrarimda asiri koyu karnimda sislikler var kasiklarim aqryo ayaklarim haric vucdumyanmalar var beniim kafam cok karisiyo midmde bulanti var sadece hafif bn sabahlari oluyo akintimda var yrgunluk ve son zamnlarda geceleri uyuyamiyrum sabahlarida erken uyaniyrum basim aqriyo ama uykusuzluqa yruyorum bn napicami bilmiorum acikcasii biri bana yardim edebilirmi basina bole durum gelenler varmi

Mrba arkdslar bn yeniyim ve birazcikta utaniyrum ama derdime care bulursaniz cok sevinirim ben test almaktan bktim ama o negatf cikmaktan bikmadi adetlerim cok gecikio en son adetim 3 gun oldu bi sonraki adetim 18 gun gecikmeli 2 gun oldu benim idrarimda asiri koyu karnimda sislikler var kasiklarim aqryo ayaklarim haric vucdumyanmalar var beniim kafam cok karisiyo midmde bulanti var sadece hafif bn sabahlari oluyo akintimda var yrgunluk ve son zamnlarda geceleri uyuyamiyrum sabahlarida erken uyaniyrum basim aqriyo ama uykusuzluqa yruyorum bn napicami bilmiorum acikcasii biri bana yardim edebilirmi basina bole durum gelenler varmi

Mhb bende 6gunluk gecikme yasadim ve hala regl olmadim. Geceleri uyuyamiyorum sabahlari uyanamiyotum. Kasiklarimda bur haftadir adet olacakmisim gibi sanci var ama bi degisim yok. Test sonucuda negatif cikti:( hala daha regl olmadim...

Benimde ayni 10 gun geciktim. Kan testi yaptirdim ama negatif cikti. Hala olmadim belirtiside yok. Hic gecikmezdi hep duzenliydi ama neden boyle oldu bilmiyorum hamilede degilm teste bakilirsa. Birkac gun daha olmazsam doktora tekrar gtmeyi dusunuyorum

Adetim 6 gun gecikti ecz test aldim negatif cikti saglik ocagina kan werdim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim

Geri