Adetim 10 gün geçti hamilemiyim

S

Soz

Forum Okuru
Adetim 10 gün geçti hamilemiyim
Merhaba arkadaşlar.. benim regl günüm on günden fazla gecikti goguslerimde ağrı ve renk koyuluğu var ve beş dakika aralıklarla sancı geliyor . Bir iki hafta önce test yaptım sonuc negatif çıkınca daha da test yapmadım sizce hamile olabilir miyim ?

Selamlar bir hafta önce test yaptığınızı söylemişsiniz biraz erken yapmış olabilirsiniz halen adet olmadı iseniz lütfen hemen gidip bir gebelik testi daha yaptırınvar ise sonuç çıkacaktır. bu arada ilaç kullanmak üzgün olmak sıkıntı üzüntü gibi durumların da regl tarihinizde gecikmelere neden olacağını lütfen unutmayınız.

Merhabalar en son adetim 7 ocaktı 11 ocakta bitti 14 ocakta ilişkim oldu ve adetim 3 ocaktı adet olmam gerekirken belirtilerim hiç olmadı kahve rengi basen çikolata gibi basen siyah gibi lekelenmelerim oldu bugün dört gün hala adet olmadım lekelenmem hala var bu sabah su gibi alıntım pembemsi kanama ama adet kanamam gibi deıldı devamda etmedi 2 tane evde idrar tes yaptım negatıf bulantım var kusma yok rahim içi batma hareketlilik var kanda cıkarmı hamilemiyim her zaman 28 bir düzenri olurum ilk defa bambaşka yim

Belirtilerim sıksık acıkıyorum yemek yiyim yada yemiyim bulantı halı ama kusma yok rahimde kasılma batma baş dünmesi baş agrı bel agrım bunlar günden güne oldu birgünde degıl tabi

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Çünkü bu yanıltıcı olabiliyor. Lekelenme gebelik kaynaklı olduğu gibi başka tıbbi koşullardan da kaynaklanabilir. Bugün hcg testi yapmanızı öneriyorum. Test sonucu durumunuz hakkın da bilgi verecektir.

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Çünkü bu yanıltıcı olabiliyor. Lekelenme gebelik kaynaklı olduğu gibi başka tıbbi koşullardan da kaynaklanabilir. Bugün hcg testi yapmanızı öneriyorum. Test sonucu durumunuz hakkın da bilgi verecektir.

Merhaba arkadaşlar.. benim regl günüm on günden fazla gecikti goguslerimde ağrı ve renk koyuluğu var ve beş dakika aralıklarla sancı geliyor . Bir iki hafta önce test yaptım sonuc negatif çıkınca daha da test yapmadım sizce hamile olabilir miyim ?
en kesini kan testi gebelik testinde cıkmayabiliyor

Merhaba iyi günler. Birliktelik yaşadım ve içeriye boşalma olmadı. Benim adetim 10 gün sürüyor. En son 30 temmuzda oldum ve 8 ağustosta bitti. İki adetin arası 32 gün falan sürüyor. Ama şuan 35 gün oldu. temmuz ayında iki adet arası 30 gün sürmüş. Haziran ayında da 25 gün sürmüş. Bununla bi bağlantısı olabilir mi. 2 hafta önce tansiyon düşüklüğü oluyordu ve yorgun hissediyordum. Hamilelik olabilir mi? Çok fazlada stres yaşadım. Akıntım var fazlaca. Ve rengi farkli. Beyaz ve kahverengi değil. Ve çok aşırı kokuyor. Hergün iç çamaşırı değiştiriyorum. Ekşimsi gibi bir kokusu oluyor. Sizce ne olabilir enfeksiyon mu hamilelik mi ?

Ejekülasyon olmadan da gebe kalınabiliyor, zevk suyuyla ihtimal düşükte olsa imkansız değildir. Son gecikmenizden sonra gebelik tetsi yapmadı iseniz gebelik testi yapın. Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı uygun bulmuyorum bu yanlış ve yanıltıcı olabiliyor.+ Akıntınızın kokmasıda enfeksiyon bulgusu taşıyor bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

iliskiye girdikten sonra 6 ay boyunca duzenli adet olcum test yaptim negatifdi gebe miyim

Geri