Adetim 13 gün geçti kahverengi akıntım var yardım lütfen

Busemmmm

Yeni Üye
Üye
Adetim 13 gün geçti kahverengi akıntım var yardım lütfen
merhaba hocam iliskinin ûstünden 13 gün gecti. adetimde 6 gündür geciyor. yaklasik 10 gündürde kahverengi akintim var. ben yerlesme kanamasından yada kistten şüphelendim ultrasonla bakildi kist yok beta hgc testi yapıldi sonucu aldk ama gósteremedik. 2,3 cktı yardımci olrsanz sevinrm gebelik olablrmi ?

Sevgili buse sana yardımcı olmayı tabiki isterim fakat daha önce sorduğun soruda yer alan soru ile bu aynı şekilde. Yani lütfen sorularını daha önceki açtığın konudan bizlere cevap vererek ilet. Yeni konu lütfen açma. Bu sonuca göre hamileliğinin olmadığını daha önceden sana ifade etmiştik. Malesef hamile değilsin.

Anladim kusura bakmayin cok tsk ederim ama son olarak bu kahverengi akıntınin sebebi ne olabilir acaba ?

Sadece ultrasonla durumunuz değerlendirilmez hormonal tetkikler de gereklidir. Ultrason incelemesin de herhangi bir olumsuz durumla rastlanılmamış demekki hormonal bir problem söz konusu.. Bu durum da hormon tetkiki yaptırmanızı öneriyorum.Lekelenmenin nedeni hormon tetkikinden sonra netlik kazanacaktır.

Geri