Adetim 14 gün gecikti bhcg 0.1 çıktı Hamile miyim

N

Nzlllll

Forum Okuru
Adetim 14 gün gecikti bhcg 0.1 çıktı Hamile miyim
son adet tarihim 18 ekim. Normalde 30 gunde bir duzenli olurum hic gecikmem olmadi. Adetim 14 gun gecikti, 5. Gun beta hcg 0.1 13. Gun gecikme total hcg 5. Adet ya da Hamilelik belirtim Yok sad we arada kasiklarima agri girip geciyo hemen, idrar testlerinin hepsi negatif. Sizce bu deger Yükselir mi yoksa gebelik Yok mu. Bu arada 10 Kasim da kadin doguma gittim kist falan hicbi sikinti yok. Prolactin baktirdim 17.

Selamlar bi tanem hoş geldin Nazlı her halde :)

Şimdi verdiğin belirtiler ve bilgiler ışığında bu değerin kesinlikle yükselmeyeceğini düşünmekteyim. Yüzde yüz hamilelik belirtilerin olsun ya da olmasın, beta hcg kandan gebelik testi yaptırdığındaki sonuç yok ise yoktur. Yaptırdığın bhcg sonucuna göre hamileliğin kesinlikle yok.

Yaşadığını söylediğin belirtilerin tamamı psikolojik olabilir. Nihayetinde 14 gündür adet olamamışsın. Ama kesinlikle hamile değilsin hayatım. Adetinin gecikmesinin başka nedenleri olabilir örneğin geçirilen ağır gribal enfeksiyon ya da her türlü hastalık gibi. Beta hcg testi sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdan bulabilirsin hayatım.

Geri