Adetim 2 3 gün geçti kahverengi akıntılarım var hamilemiyim

Adetim 2 3 gün geçti kahverengi akıntılarım var hamilemiyim
Arkadaşlar merhaba 2 senelik evliyim daha önce bir düşük yaptım sonrasında tek yumurtam da kist oldu tedavi gördüm nisan 8de adet gordum 27 gunde bir adet oluyorum adet gunum 2 yada 3 gun gecikti kahverengi akintilarim oldu hamilemiyim yoksa adetmi olucam goruslerinizi bekliyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamda test yapılacak zamana ve kıvama gelmişsiniz test yapmadınız mı ? Önce bi testi yapın onun üzerine konuşalım daha iyi olur.

Adetimin üstünden 20 gün geçti Hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
10 gün geçti adetim hamile ola bilirmiyim 10 gün geçti adetim hamile ola bilirmiyim
Merhaba arkadaşlar öncelikle bir sorum olucak edetim 10 gün gecikti ama ben adetimden 3 gün önce kan tahlili yaptirmistim negatif ama tabi doktora gostermedim ben anladim negatif olduğunu sizce hamilemiyim hic adet belirtilerim de yok rahim...
Soru-Cevap 1
Adetim 5 gün geçti Acaba hamile miyim Adetim 5 gün geçti Acaba hamile miyim
Arkadaslar merhaba aranizda yeniyim benim geçen ay 5 gun gecikmem oldu 6.gun malesef adet oldum adetime 1 hafta kala iliskiye girmistik 3 senelik evliyim 2 ay once rahim filmi cekilmistim
Soru-Cevap 1
Çok su içiyorum idrara çıkıyorum adetim 3 gün geçti hamile miyim Çok su içiyorum idrara çıkıyorum adetim 3 gün geçti hamile miyim
Hayırlı geceler ben yeniyim bir sorum olacak?
Soru-Cevap 4
Reglim adetim 9 gün geçti Hamilemiyim  ???? Reglim adetim 9 gün geçti Hamilemiyim ????
Merhaba . Ben yurt dışında yaşıyorum 12 Haziran’da Türkiye’ye geldim ama eşim benimle beraber değildi . 17haziranda regli oldum . 16 temmuzda Hollanda’ya geri döndüm 17 temmuzda eşimle birlikte oldum ve regli günümün üzerinden 9 gün geçti ...
Gebelik belirtileri 1
Adetimin üstünden 20 gün geçti Hamilemiyim Adetimin üstünden 20 gün geçti Hamilemiyim
Merhaba ben 11 mayista adet oldum ve sevgilimle 3 haziranda birlikte olduk aderimin uzerinden 20 gun gecti hala olmadim doktora gittim ozele 5 haftalik gebesin dedi sonra sonuclar negatifti kurtaj yapmak istedi ama sonuclar negatif olinca bizde...
Soru-Cevap 1