gebe
  1. henüzyirmi

henüzyirmi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Konu, 'Kadınlar' kısmında henüzyirmi tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler hamisim be.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.179
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hoş geldiniz.Mens bir iki gün ileri yada geri gelebilir bu normal bir durum.Siz tedbiren yinede gebelik testi yaptırın

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  2. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  3. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??
  4. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim
  5. Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Kızlar ben nişanlıyım. Bu yaz düğünüm olacak. Biz nişanlımla ilişkiye girdik. Galiba heyecan yaptık, elimize yüzümüze bulaştırdık. Nişanlım yanlışlıkla biraz içime boşaldı. Bu ay 25 inde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım. Çok stresliyim. Ne yapacağımı şaşırdım. 3 gün geçti. İlk kez ilişkiye girdiğim için adet düzenimde bozulma olmuş olabilir mi acaba. Eğer hamileysem mahvolurum. İlk...

Sayfayı Paylaş