1. henüzyirmi

henüzyirmi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Konu, 'Kadınlar' kısmında henüzyirmi tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler hamisim be.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hoş geldiniz.Mens bir iki gün ileri yada geri gelebilir bu normal bir durum.Siz tedbiren yinede gebelik testi yaptırın

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  2. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  3. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim
  4. Adetim 2 gün gecikti gebelik olabilir mi hamile miyim ?

Adetim 2 gün gecikti gebelik olabilir mi hamile miyim ?

Arkadaşlae besinde adet goruyorum ama adetim iki gun gecikti bugun ayin sekizi bugun az bisi kan geldi sonra glmedi simdi leke leke geliyo test yaptim tek cizgi cikti hamilemiyimdir yardim edin nolur cok kasiklarim ariyo
  5. Adetim 2 gün geçti Hamile miyim

Adetim 2 gün geçti Hamile miyim

Merhaba arkadaşlar ben sizden yardım istiyorum 40 günden 40 güne adet olan biriyim 4 aylık evliyim bebek sahibi olmayı çok istiyorum şuan adetim 2 gün geçti dün eczane testi aldım negatif çıktı aşırı midem bulanıyor halsizim bugünde alsam negatif mı çıkar yani eğer bı bebek varsa dün görülür muydu

Sayfayı Paylaş