Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
    adet-sancisi-regl-agrilari.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016
  2. esmer güzeli

esmer güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  2. Adetim 2 gün gecikti gebelik olabilir mi hamile miyim ?

Adetim 2 gün gecikti gebelik olabilir mi hamile miyim ?

Arkadaşlae besinde adet goruyorum ama adetim iki gun gecikti bugun ayin sekizi bugun az bisi kan geldi sonra glmedi simdi leke leke geliyo test yaptim tek cizgi cikti hamilemiyimdir yardim edin nolur cok kasiklarim ariyo
  3. Adet günüm 7 gün gecikti test negatif çıktı bu hamilelik mi ?

Adet günüm 7 gün gecikti test negatif çıktı bu hamilelik mi ?

Slm kizlar. Son adet tarihim 25 ocak. Ve gunum gecti 7 gun oldu test yaptim negatif cikti. Gebelik belirtiside yasamiyorum sadece goguslerim aciyo adet olmadanda aciyor genelde. Bide bu aralar buyuk tuvaletmi cok sik cikiyorum. Bunlar belirti olabilir mi. Yardim edin lutfen dusunmekten kafayi yicem.
  4. Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim

Adet bitiminden 3 gün sonra hamile olabilir miyim

Merhabalar ben düzenli olarak doğum kontrol hapı kullanıyorum ve adetim Tam zamanında oldu bu ay. Adetim bittikten 3 gün sonra ilişkiye girdim ilk başta bi şey yoktu fakat sonra biraz kan geldi . Acaba hamilelik falan olabilir mi nedeni ne olabilir bu kanamanin
  5. Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hayirli aksamlar bir sorum olacakti Son adet tarihim 10 haziran adetim geceli 15 gun oldu iki kere gebelik testi yaptirdim biri pozitif biri negatifti 11.gunumde kan testi yatim 0.26 yani negatif bu degerin artma ihtimali varmi basina boyle birsey gelen varmi adt olacakmisim gibi sancilarim oluyor ama geciyor gogsum 2 gundur sisti agriyor dokununca . Bir akil verin

Sayfayı Paylaş