1. Cigdem yan

Cigdem yan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetim biter bitmez birlikte oldum Sizce hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Cigdem yan tarafından paylaşıldı.

Ben ilişkiye girdim adetim yeni bitmişti 20 gün sonra tekrar adet olucaktim fakat olmadım 8 gün geçti gebelik testi yaptım negatif çıktı sonrada adet oldum 7 gün boyunca fakat önceki adet döneminde adet geciktirici kullanmıştım denize giricem diye oyüzden gecikti nu kadar diye umuyorum sizce hamilemiyim yardimci olun acil

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.294
    Ödül Puanları:
    113
    Kesin emin olmak adına kan testi yaptırabilirsiniz. Psikolojik durumlar ve mevsimsel etkilerde adet düzensizliği yapabilir. Tabi bunun yanın da içtiğiniz adet geciktirici hapın da etkisini unutmamak gerekiyor...

Kendimleyim bunu beğendi.
  3. Cigdem yan

Cigdem yan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    17 yaşındayım kan testi olursa aileme haber gidebilir

4. Sümeyra Balcı

Sümeyra Balcı Forum Okuru

5. Cigdem yan

Cigdem yan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama 17 yaşındayım ve test yaptırdım negatif çıktı üzerine adet olduk

adetim biter bitmez birlikte oldum Sizce hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömür biter gaflar bitmez....

Ömür biter gaflar bitmez....

Coly, top diye Hasan'a vurdu. Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan... (Türkiye - Senegal maçı yorumcusu Ömer Üründül) Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz... (Brooke Shields) Chicago'ya gelmek istedim çünkü Chicago 52 eyaletimizden biri... (Raquel Welch) (Not 1: Amerika'daki eyalet sayısı50, Not 2: Chicago eyalet değil )...
  2. Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı,adet sonrası ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adetliyken hamile kalınırmı,adetten hemen sonra birliktelik ve hamilelik hakkında bilgiler Adet döneminde kadınlar adet biter bitmez hamile kalırmıyım sorusu bir çok kadınların ortak sorunudur. Eger hamile kalmak istemiyorsanız en dogru yol korunmaktır. Uzman doktorların bir çok araştırmalarında bu sorunu...
  3. Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Arkadaslar sevgilimle birlikte oldum prezervatif takmisti fakat icime bosaldimi bilmiyorum adetimi gecikmeden oldum sizce hamilemiyim. Lutfen bana yardimci olun
  4. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim
  5. İlişkiye girdim adet oldum Hamilemiyim

İlişkiye girdim adet oldum Hamilemiyim

Esimle dün ilişkiye girdik boşalma oldu içime bugün adet oldum sabah , adet günümde yani bugün olmam gereken gündü , hap kullanmalimiyim yoksa gerek yokmu adetten bir gün önce boşalma olsada hamilelik tutarmi

Sayfayı Paylaş