adetim gecikti hamile miyim

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
adetim gecikti hamile miyim
ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............

yeni evli hamile.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende burayı takip ediyorum. Bence kan testini hemen yaptırma sonucu hüsran olmasın bende hep hüsran oluyor çünkü 10-15 gün süre zarfında bekledikten sonra ki bana kalırsa sen 5 gün sonra yaptırabilirsin. Kandan gebelik testi var adıda BETA HCG bir saatede sonuç alıyorsun. Ondan yaptırabilirsin. Buradanda sonucu paylaşırsan sevinirim.

Allah cümlesinin kucağını doldursun innnşallah.
Ayşegül.

cnm benim kızımda 15 gun gecikmenin ardından hamilelik oldunu ögrendik geç döllenme olmuş olabilir biraz daha gecikince yeniden tekrarla yada kan testi en garanti

meraba arkadaş bende aralıgın 8 hasta olmuştum bugun ocagın 8 i,6 aylık evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorum
şupheleniyorum acaba hamilemiyim diye iştahım açık her zamnkinden fazla yemek yiyorum
ara ara adet olacakmışım agrı giriyo ama bakıyorum birşey yok ara ara bulantım var ama hiç kusmadım sizce ben hamilemiyimşlar

Geri