Adetim gecikti Hamilelik olabilirmi ?

karpay

Yeni Üye
Üye
Adetim gecikti Hamilelik olabilirmi ?
Merhaba arkadaşlar 1,5yıllık evliyim son 3 Aydın hamile kalmayı düşünüyorum ve bunun için gerekli çalışmaları yapıyoruz bu ay adet dönemimden 4 gün geçti ama hala hasta olmadım hamilelikle ilgili tüm belirtilere sahip olmama rağmen adet olmam gereken 2. Günü kan testi negatif çıktı ama hala hasta olmadım ne yapmam gerekir sizce kafam çok karışık .. yardımcı olabilir misiniz ? Doktora gittim adetimin gecikmesinin 2. Günü rahim ve yumurtalıklar sağlıklı dış gebelik şüphesiyle kan testi yaptırdı negatif dedi ilaç verdi Tatlusol adında bgn 4. Gün hala olmadım düzenli bir döngüm varken sizce ne yapmalıyım ?

Merhaba, geç döllenme gibi bir durum da gebelik testte çıkmayabilir. HCG testini tekrar yapın. + Hekiminiz söktürücü olarak tarlusal vermiş test sonucunuz tekrar negatif sonuç verirse ilacınızı kullanın..Yalnız şunu da belirtelim her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Tıbbi nedenlerden dolayı , stresten gecikmeniz olabilir..Yapmanız gerekeni yapmışnız hekime görünmüşsünüz gerisi tercihinize kalmış tedaviyi uygulamak.. Ayrıca bu soru ile ilgili konumuzu incelemenizi öneriyoruz..

Hamile değilim adetim neden gecikti ?

Geri