Etiketler:
  1. radı

radı Forum Okuru

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında radı tarafından paylaşıldı.

adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı bazen de bulantı oluyor gösümdede ağrı var acaba Hamile miyim yardımcı olun

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar adetiniz geçti ve test yaptırdığınızda sonuç pozitif ise hamilesinizdir. Tam olarak açıklamalı yazmamışsınız. Hangi testten yaptırdınız idrar mı kan testi mi ona göre birşeyler de yazmak lazım. Zira eczanelerde satılan testleri bazen yapamayabiliyorsunuz. İlk 5 dakikalık sonuçta ikinci çizgi silikte olsa çıktıysa hamilelik vardır hayırlı olsun.

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  2. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?
  3. Adet günüm gecikti testim pozitif Hamilemiyim

Adet günüm gecikti testim pozitif Hamilemiyim

Adet gunumdwn bigun gecti aksam idrar testi yaptm pozitif cikti sizce dogrumudur ?
  4. testim pozitif adet oldum neden caba?

testim pozitif adet oldum neden caba?

merhaba beyza hanım adetim 1 gün geçti test yaptım pozitif çıktı sonra hcg testi yaptım 8 çıktı ama test yaptığım gün adet oldum su gibi kanamam var hamilemiyim şimdi
  5. Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Adetim 17 gün geçti melekler acaba Hamile miyim ??

Merhabalar Biz esimle 3 aydır çocuk yapmaya çalışıyoruz. İlk iki ay tutmadi ve geçikmeden hemen adet oldum.bu ay ise 17 gün gecti henüz adet olmadim.en son 2 aralikta regl oldum.17 ocakta kan testi yaptik. Negatif çıktı. Ama hala adet olmadım ve hiç adet belirtisi yasamiyorum.bugune kadarda maksimum 3-4 gün gecikmistir adetim.kisacasi benim sorum şu kan testi olumsuz ciksada sonradan hamile...

Sayfayı Paylaş