gebe
  1. radı

radı Forum Okuru

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında radı tarafından paylaşıldı.

adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı bazen de bulantı oluyor gösümdede ağrı var acaba Hamile miyim yardımcı olun

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.023
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar adetiniz geçti ve test yaptırdığınızda sonuç pozitif ise hamilesinizdir. Tam olarak açıklamalı yazmamışsınız. Hangi testten yaptırdınız idrar mı kan testi mi ona göre birşeyler de yazmak lazım. Zira eczanelerde satılan testleri bazen yapamayabiliyorsunuz. İlk 5 dakikalık sonuçta ikinci çizgi silikte olsa çıktıysa hamilelik vardır hayırlı olsun.

Adetim geçti testim pozitif hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim geçikti hamile miyim

adetim geçikti hamile miyim

10 gün önce erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım. bugunlerde adet olmam gerekirdi , ama geçikti hamilelik riskim var mı,
  2. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  3. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  4. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Ben Acaba hamile miyim ? adetim geçti

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali var mıdır ?

Sayfayı Paylaş