Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

Kızlar benim adetin hep düzenli olur günü gününe olurum 8 aydır çocuk istiyoruz ama her adet hüsran oldu bugün adet olmam gerekiyoDu ama olmadım yarın sabah ilk idrarla test yapıcam belirtilerimde adet olucak gibi kasık agrım var bide midem çok yanıyo acaba hamilemyim inş öyledir yaa

Merhaba ben 3 aydir her ayın 8 adet oluyorum ve bu ay hala olmadım bugün adetim 3 gün gecikti ama hiç bir belirti yok sizce hamilemiyim ne yapmam lazım yardım edim lütfen çocuk sahibi olmak istiyorum ?

Merhabalar,
Arkadaşlar ben 7 aylık evliyim esimle 1 ay oncesine kadar korunuyodun gecen ay korunmayi braktik ve bugün adet günüm normalde henüz olmadım kasıgımda acayip bir agri var vajinam cok gergin bir histe normalde adetten 1 hafta once baslardi agrim ve bu ay ates basmalari avuc ici yanmalarım bel ve kasikagrim oldu karnimda siskinlik cok fazla yemk yeme istegi migdemde yanma karnimda dokunurkn acima sizce hamilemiyimdir.insallah oyledir.

Merhabalar,
Arkadaşlar ben 7 aylık evliyim esimle 1 ay oncesine kadar korunuyodun gecen ay korunmayi braktik ve bugün adet günüm normalde henüz olmadım kasıgımda acayip bir agri var vajinam cok gergin bir histe normalde adetten 1 hafta once baslardi agrim ve bu ay ates basmalari avuc ici yanmalarım bel ve kasikagrim oldu karnimda siskinlik cok fazla yemk yeme istegi migdemde yanma karnimda dokunurkn acima sizce hamilemiyimdir.insallah oyledir.

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın

Geri