Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetim neden gecikti

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

adetim neden gecikti normalde ayın 15 inde adet olmam gerekiyodu ama 2 haftadır olmuyorum.
    ben adet olmaya başlayalı bu 2. yılım bu gecikme sizce normalmı??

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Canım evlimisin yazmamışsın.. o duruma göre farklı cevaplarım olabilirdi. Canım çok önemli bir sorun oldugunu düşünmüyorum arada olur böyle şeyler ama tabi hekime danışmada fayda var.

Adetim neden gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi yapmak için kaç gün geçmeli,gebelik testi ka.ç günlük gecikmeyle doğru yanıt verir,gebelik testi hakkında bilgiler Gebe olduğundan şüphe eden kadınlar, şüphelerinin doğruluk payını öğrenmek için gebelik testine başvururlar ancak gebelik testinin kesin sonuç vermesi için doğru zamanda yapılması gerekir. Peki gebelik testini ne zaman yapmak...
  2. adetim gecikti  yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

adetim gecikti yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

Geçenayki adetimle arada34 gun oldu acaba hamile miyim bilmiyorum hep hüsran ile sonuçlandığı için test yapmaya korkuyorum ben bir ameliyat geçirdim burnumdan bu ay acaba ondanmı gecikti adetim yada ağrı kesiciler ve antibiyotikler gebeliğe manimi lütfen yardıııııııııııım
  3. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  4. Hcg <2,00 çıktı adetim 11 gün gecikti

Hcg <2,00 çıktı adetim 11 gün gecikti

Merhaba ben 9 ocakta adet oldum 14 ünde adetim bitti 22 ocakta erkek arkadaşım ile sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık ben zevk suyundan şüphelendim. Normalde adetim düzensiz yani 27 gün ila 33 gün arasında olurum genelde. Bugün 20 Şubat çoktan adet olmam gerekirdi fakat olmadım. Kan testi yaptırdım sonuç
  5. Reglim Gecikti düzenszileşti neden ?

Reglim Gecikti düzenszileşti neden ?

Merhaba ben aslında 13 yaşındayım. Ergenliğe gireli 3 ay oluyoe. 2 aydan itibaren düzene girmişti ama 3 gün öncesinde olmam gerekiyordu fakat olmadım. Sizce dizene girer mi

Sayfayı Paylaş