1. vuslattt

vuslattt Forum Okuru

adetim on gün kadar geçti gebelik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında vuslattt tarafından paylaşıldı.

gebelik adet günüm 10 gün geçti,dün idrar testi yaptım ama negatif çıktı.bu test güvenilir midir ve en doğru sonucu ne zaman gösterir?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,

Evet idrar testleri, adetinizden 10 gün sonra yapılırsa yüzde yüze yakın güvenlidir. Adet gecikmenizin başka nedenleri olabilir. Örneği, psikolojik durum, mevsimsel değişim, kullanılan herhangi bir ilaç... Ama hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Lütfen uzman bir doktor ile durum değerlendirmesi yapınız. Gerekli görülür ise size yüksek ihtimalle adet söktürücü olarak tarlusal verilecektir.

Sevgiler.

adetim on gün kadar geçti gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  2. adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim

adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim

Merhaba, adetimden 7 gün geçti bugün kan testi yaptım 2.00 çıktı. birkaç gün sonra test yapmama gerek var mı?
  3. Adetim 4 gün geçti bu acaba Gebelik mi ?

Adetim 4 gün geçti bu acaba Gebelik mi ?

Merhabalar ayin 25 nde adet olmam gerekiyordu yani 28.ni gun ama 4 gün geçti olmadin 29 elinde oldum ve 3 gün sürdü normalde çok ahtım olurdu 3 4 gün boyunca iğnesiz kesici içerdim her gün şimdi hiç fark etmedim bile acaba üstüne görme diye bisey duydum ile olabilr mi acaba...
  4. Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti  Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti hastaneye gitmedim acaba hamilemiyim hamile olmayi cok istiyorum
  5. Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Kızlar merhabalar. Öncelikle Allahım hepinizin gönlüne göre versin❤️ Ya ben bir kaç bişey sorucam kafam cok karışık allak bullakk. Benim adetim çok düzensiz 5 şubatta gibi oldum en son ve cook süre geçti hala olmadım böyle hafif adet sancım gelmeye başladıgında eşimle beraber oldum 6 Martta oldu.6-7 defa beraber olduk ve hepsini içine yaptı. Şuan adet sancım cok farklılaştı gögüslerime...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş