1. zeyart

zeyart Forum Okuru

adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zeyart tarafından paylaşıldı.

Merhaba, adetimden 7 gün geçti bugün kan testi yaptım 2.00 çıktı. birkaç gün sonra test yapmama gerek var mı?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.241
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba
    1 hafta için de mensiniz başlamaz ise testi tekrar yapın ve sonuca göre hekime görünün..

adetim tam tamına 7 gün geçti hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam tamına 12 Adet arka plan temizleme yöntemi.

Tam tamına 12 Adet arka plan temizleme yöntemi.

düz arka plan resimleri büyük boy arka plan resimleri büyük boy planlar Pen Tool Çalışmaya başlamadan, her zaman önce resmi inceleyin Resimden iki kavunu çıkarmamız gerekiyor. Resmi inceliyoruz... Arka plan karışık, ve seçmemiz gereken parçalar net olduğu için, en mantıklı seçme aracı Pen Tool olarak görünüyor. Resimdeki gereken parçanın çevresini Pen Tool'u kullanarak...
  2. geç döllenme tam olarak nedir

geç döllenme tam olarak nedir

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi
  3. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti  hamilemiyim?

Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  4. Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti  Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti hastaneye gitmedim acaba hamilemiyim hamile olmayi cok istiyorum
  5. Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Kızlar merhabalar. Öncelikle Allahım hepinizin gönlüne göre versin❤️ Ya ben bir kaç bişey sorucam kafam cok karışık allak bullakk. Benim adetim çok düzensiz 5 şubatta gibi oldum en son ve cook süre geçti hala olmadım böyle hafif adet sancım gelmeye başladıgında eşimle beraber oldum 6 Martta oldu.6-7 defa beraber olduk ve hepsini içine yaptı. Şuan adet sancım cok farklılaştı gögüslerime...

Sayfayı Paylaş