Adetime 1 gün kala korunmayı bıraktım hamilemiyim ?

  • Konbuyu başlatan Zehra1986
  • Başlangıç tarihi
Z

Zehra1986

Yeni Üye
Üye
Adetime 1 gün kala korunmayı bıraktım hamilemiyim ?
Adetime 1 gün kala hamile kalabilir miyim Hamilemiyim korunmayı bırakmıştım çünkü ?

Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum yani adetime bir gün var korunmayı vs bıraktık bu kadar erken belirti olur mu yav ben kafayı mı yiyorum yoksa korkuyorum kızlar yardımcı olur musunuz lütfen bana ?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
birtutamanne

birtutamanne

Yeni Üye
Üye
valla ben aetım gecıktıgı halde test bu eczanede satılan hemde erken teshıs soyleyen testlerden yaptıgı halde negatıf cıkmıstı
ama mıde bulantıları zaten 2.ay gıbı ortaya cıkıyor
 
esgiii

esgiii

Daimi Üye
Üye
canım bende bir iki gün önce silikte olsa ikinci çizgi çıkmıştı düşükle sonuçlandı ama.kan testinde kesin olarak çıkar diye düşünüyorum.sonucu bize bildir.inşallah vardır :)
 
T

Tugba AYDIN

Yeni Üye
Üye
SLM göğüsten sıkınca sıvı gelmesi ve kasık ağrısı acaba hamilelik belirtisimidir ??
 
Sosyolog91

Sosyolog91

Hamiş Melek
Üye
Ya bizde korumayı bu ay bıraktık adetime 10 gün var ama ben ovulasyon donemim den beri adet olacak gibi hissediyorum. Goguslerim şişti ve acıyor . Belim kopacak gibi ağrıyor . Çok istiyorum bir bebeğim olsun olmazsa büyük hayal kırıklığı yasi cam. İnşallah tüm isteyenlerin bebeği olur
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bebişlerim adete bir gün kala hamile kalınamaz ki boşuna stres yapıyorsunuz. Hamilelik belirtisi dediğiniz şeylerin tamamı psikolojiktir habarınız olsun.
 

Benzer İçerikler

Üst