Adetime 1 hafta kala beta hcg 8.12

Umudunu kaybetme

Yeni Üye
Üye
Adetime 1 hafta kala beta hcg 8.12
Merhaba arkadaşlar..Önceki adet tarihim 5 mart.Yumurtalarımda tembellik olduğu için bu ay sabah aksam 50 mg klomen ve inofolic kullandım.Yumurtlama zamanımda 16 mm olmuştu.2 gün sonra tekrar gittğimde 20 martta 21mm idi.O gün ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.Adetime bir hafta var.Dün idrar testinde 2.çizgi silik çıktı.Ve kan testinde 8.12 idi.Fakat çatlatma iğnesinde de beta hcg hormonları olduğu için yüksek çıkabiliyormuş.Çok sabırsızım sanırım.Sizlere sormak istedim.Tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız ?
:kutla::ebebek::eferin::boxing:

Selamlar, Evet çatlama iğneleri malesef beta hcg hormonunu olduğundan yüksek gösterir. Dolayısı ile gebelik testi yapan kişiler de yüksek çıktığından dolayı malesef umutlanır. Lütfen 2 gün kadar bekleyip testi bir kez daha yapıp bizimle paylaşır mısınız ? Umarız beklediğinize kavuşursunuz :)

Selamlar, Evet çatlama iğneleri malesef beta hcg hormonunu olduğundan yüksek gösterir. Dolayısı ile gebelik testi yapan kişiler de yüksek çıktığından dolayı malesef umutlanır. Lütfen 2 gün kadar bekleyip testi bir kez daha yapıp bizimle paylaşır mısınız ? Umarız beklediğinize kavuşursunuz :)

Evet haklısınız.Yarın insallah tekrar gideceğim kan testi için Güzel dilekleriniz için tesekkür ederim.Muhakkak sonucu paylasacagım

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değil. Hcg değerinizde gebe olmadığınızı gösteriyor..Adet gecikmeniz için bir kadın doğuma görünüp muayene olun.

Geri