Adetime 11gun varken iliskiye girdim hamilemiyim

Aysenurrrr

Yeni Üye
Üye
Adetime 11gun varken iliskiye girdim hamilemiyim
Merhaba bayanlar araniza yeni katildim 24 bir bayanim ocak 2de sevgilimle korunmali iliskide bulundum 11 ocakta adet oldum 5gun normal kirmizi pihtili yogundu ama agrisizdi dun 2 adet idrar testi yaptim negatif cikti gebe olsam cikarmiydi icim rahat etmiyor lutfen yardimci olun adetlerim duzensizdir

Merhaba bayanlar araniza yeni katildim 24 bir bayanim ocak 2de sevgilimle korunmali iliskide bulundum 11 ocakta adet oldum 5gun normal kirmizi pihtili yogundu ama agrisizdi dun 2 adet idrar testi yaptim negatif cikti gebe olsam cikarmiydi icim rahat etmiyor lutfen yardimci olun adetlerim duzensizdir

merhabalar,
kesin olmamakla birlikte hamile değilsini silikte olsa kesın cıkardı

Şüpheli ilişki sonrası mensiniz normal seyirde ve yoğunlukta gerçekleşmiş + test yapmışsınız negatif bu durum da gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.

Geri