Adetime 11gun varken iliskiye girdim hamilemiyim

Adetime 11gun varken iliskiye girdim hamilemiyim
Merhaba bayanlar araniza yeni katildim 24 bir bayanim ocak 2de sevgilimle korunmali iliskide bulundum 11 ocakta adet oldum 5gun normal kirmizi pihtili yogundu ama agrisizdi dun 2 adet idrar testi yaptim negatif cikti gebe olsam cikarmiydi icim rahat etmiyor lutfen yardimci olun adetlerim duzensizdir

M

mervechnn

Forum Okuru
Merhaba bayanlar araniza yeni katildim 24 bir bayanim ocak 2de sevgilimle korunmali iliskide bulundum 11 ocakta adet oldum 5gun normal kirmizi pihtili yogundu ama agrisizdi dun 2 adet idrar testi yaptim negatif cikti gebe olsam cikarmiydi icim rahat etmiyor lutfen yardimci olun adetlerim duzensizdir
merhabalar,
kesin olmamakla birlikte hamile değilsini silikte olsa kesın cıkardı

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası mensiniz normal seyirde ve yoğunlukta gerçekleşmiş + test yapmışsınız negatif bu durum da gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.

adetim 15 gün gecikti test silik çıktı hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kızlar Çok Sancim Var Ama Adetime Daha 18 Gün Var Acaba Bir şey Olabilir Mi Kızlar Çok Sancim Var Ama Adetime Daha 18 Gün Var Acaba Bir şey Olabilir Mi
Kızlar fazlası ile Sancim var Bugün Ama Adetime daha 18 Gün gbi Bisi Var Çok istiyorum acaba Gebelik olabilirmi
Gebelik belirtileri 1
Antibiyotik kullanımı adeti geciktirir mi ? Hamilelik var mı ? Antibiyotik kullanımı adeti geciktirir mi ? Hamilelik var mı ?
Merhaba hanımlat size bi sorum olacak ben geçen ay 19 ocakda adet gördüm adetim bittikden sonra antibiyotik kullanmaya başladım adetim 5 gün gecikti ama ara ara kasık ve bel ağrım oluyo hatta adet sancısı gibi sancılarım oluyo devamlı bakıyorum...
Gebelik belirtileri 2
Adetim  2 gün geçti Gebelik olabilirmi Adetim 2 gün geçti Gebelik olabilirmi
Merhaba arkadaşlar ya ben dün kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın dogumcunun görmesi gerekiyormuş ve zaten benim adetim da 2 gün geçti sizce 1 hafta sonra değerler yükselirmi
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Adet olmadım Hamılemiyim acaba ?? Adet olmadım Hamılemiyim acaba ??
Meraba arkadaşlar bn her ayın 16sında adet oluyodum amaa bu ay olmadım ve üzerinden 4gün gecikti test yapıyorum negatıf cıkıyo acaba bıraz daha beklemelımıyım yoksa çok yeni olduğu içinmi gözükmüyo biraz daha beklemelimiyim kan testi yaptırmak...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
adetim 15 gün gecikti test silik çıktı hamilemiyim adetim 15 gün gecikti test silik çıktı hamilemiyim
Mrh 1.5 senedir evliyim cocuk cok istiyorum bu ay benim adetim 15 gun gecikti bende test yaptim ama cok silik cikti hamilemiyim sizce lutfen cevaplayin tesekurler
Soru-Cevap 1