Adetime 12 gün var hamilemiyim

Guldnyy

Yeni Üye
Üye
Adetime 12 gün var hamilemiyim
Herkese selamlar kızlar adetime 12 gün var ve kasiklarim ve belim aşırı derecede ağrıyo ilk defa oluyor bu ve yemek yedikten sonra aşırı midem bulanıyor şuan olduğu gibi. 8 aydır evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum ama her ay hüsrana uğradım kafamdan attım hamileliği bir süre ve işe başladım sürekli yatmak istiyorum hiç bişey yapasim yok test alıp yapmak istemiyorum bir kere yaptım iki çizgi çıkmasına rağmen negatif çıktı kanda sizinde böyle olup hamile kalaniniz varmı yazın bana lütfen yaa

Merhaba, adete 12 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Muhtemelen yumurtlamanız gerçekleşmiş. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Benimde adetime 10 gun var ama sanki aseriyorum gibi canim biseyler istiyor yiyorum sonradan migdem bulaniyo ufak biseyde migdem bulaniyor anlamadim gitti bende 5 aylik hamileyim bnde her ay husrana ugruyorum lutfen banada cevap verin neden boyle oluyor

Benimde adetime 10 gun var ama sanki aseriyorum gibi canim biseyler istiyor yiyorum sonradan migdem bulaniyo ufak biseyde migdem bulaniyor anlamadim gitti bende 5 aylik hamileyim bnde her ay husrana ugruyorum lutfen banada cevap verin neden boyle oluyor

Sorunuzu gözden geçirin adetinize 10 gün var 5 aylık hamilesiniz nasıl oluyor bu ?

Geri