adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

Slmkzlar bnde 5 bucuk yldr evlym bu ay klomn kullndm adetme birgun var cok usuyorum kasklarmda ara ara batmalar oluyo bdegoguslermn ucu cok acyo dokunn ca ne olur bi cvp bklyorm ilk gebelgm normal yolla oldu dokuz ay once dusuk yaptm

Slm kzlar bn 5 yil iki aydr evym dokuz ay once bebsmi dusurdm smdi klomn kullnyorm ilk kz adetme iki gun var kasklarmda ara ara batma ve goguslermn ucu cok acyo bde ilaci kullndgm gundn beri hem kabzim hemde sanki adet goruyomus hissm var hp bde asiri bel agrm var is yapmyorum yaptgm an baslyo agri nedir bu szce bn dusuktn beri ger ay hamle gbi hssedyorum ama sonuc husran hpp ne olur acil cvp atn merak icndym bde bu arada doktor adetmn 21 gunu progestron testi yapti 14 ckti szce kalmsmyimdr hamis

Sl

m kzlar bn 5 yil iki aydr evym dokuz ay once bebsmi dusurdm smdi klomn kullnyorm ilk kz adetme iki gun var kasklarmda ara ara batma ve goguslermn ucu cok acyo bde ilaci kullndgm gundn beri hem kabzim hemde sanki adet goruyomus hissm var hp bde asiri bel agrm var is yapmyorum yaptgm an baslyo agri nedir bu szce bn dusuktn beri ger ay hamle gbi hssedyorum ama sonuc husran hpp ne olur acil cvp atn merak icndym bde bu arada doktor adetmn 21 gunu progestron testi yapti 14 ckti szce kalmsmyimdr hamis

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız test yapın. (Progesteron testiylede hamilelik belirlenmez)

Merhaba kızlar bişey sormak istiyorum 1 yıllık evliyim eşimle bebek kararı aldık ve 3 aydır korunmuyoruz geçtiğimiz ay adetim 23 ünde başlayıp 27 sinde bitti 6 si yumurtlama günümdü takvime göre hastalığım bittiğinden beri yumutlama günümde dahi iki günde bir ilişkiye giriyoruz ve sonrasında kalçama yastık koyup 10 15 dakika uzanıp bekliyorum ayın 7 sinde kanamam olmuş 3 4 damla şeklinde kahve rengine dönük ve devam etmedi o günden beri hasta olcakmışım gibi ara ara ağrım oluyor sağ kadığımda durup dururken hafif batmalar oluyor öyle nefesimi kesicek şeklinde değil ve 2 sabahtır çok küçük içten içe mide bulantım oluyor rahatsız etmicek şekilde bugünde midemde mütiş bi yanma var kussucak gibi oluyorum ama kusamıyorum sizce hamilemiyim ?

Merhaba,

Aralığın 23 ü son mens tarihiniz. Beklenen mens tarihinize henüz daha var. Bu yüzden yakınmalarınızın gebelik kaynaklı olmadığını belirtelim. Ayın 6 sı tahmini ovülasyon tarihiniz 7 de lekelenme olmuş. Bu lekelenme yumurtlamaya bağlı bir durum. Mide bulantılarınız ya psikolojik yada üşütmüşsünüz. Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Belirtiler gebeliğin 4-5-6 haftası başlar..Mensinizde gecikme olursa en az 3 günlük test yapın..

İnşALLAH bugün doktora gittim kanamam sağ yumurtam çatlamış oyüzden olmuş biz kanamadan dolayı ilişkiye ara vermiştik umarım kaçırmamışımdır

MERHABALAR IKI AYDIR ADET DONEMINDE GOGUSLERIM AGRIMIYOR HAMILELIK SUPHELERIMDE VAR AMA GOGUSLERIMDE HIC BIR AGRI YOK. BIR FIKRINIZ VAR MI ?

Adet döneminde gögüsler ağıracak diye bir kural yok ayrıca septomlardan yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil. Varsa döneminizde gecikme gebelik testi yapın.

Geri