Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Sosyolog91

Hamiş Melek
Üye
Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim
Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

kapalı hamile.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
İki gün daha sabırlı olun.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.Henüz gecikmeniz yok.Yapılan olasılıklı yorumlar yanıltıcı olur.En az 3 günlük gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.

Benim adetime 3 gün kala akşam otururken kasiklarima ağrı saplandi ve tuvalete gittiğimde pembemsi leke gördüm saatlerdir tekrar tekrar kontrol ediorm ama fazlasi yok ve esimle çocuk istioduk bu ay ilk defa denedik inşallah olur çok umutluyuz yaklasik 4 gün içerisinde belli olur ama kizlar korkuyorum eşim çok istio bi bebek olmasini :(

Benim bugün olmam lazim olmadım henüz bekliyorum 2 gundur sancim var ama Kasiklarim a da iğne batıyor sanki . Belim de kopacak gibi normal de bu kadar sanci çekmem adet oncesi

Bugün de kahverengilesti koyu ya erken adet olduysam ayırt edemiorm bilmiorm korkuyorum eşime söylesem bunu çok üzülecek çok umutluyduk

Ya ben bugün adet oldum baya yani karistrmiyorum sanrm arkadasm doğum bölümünde calisio doktora görün yine istisna olabilir adetliyken hamile olabilirsin dedi bakalm artik hayrlsi pek umudum yok ama bilmiorm ya eşim çok kötü oldu bn daha kötü oldum :(

Geri