Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim ?

Slmz

Yeni Üye
Üye
Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim ?
Kızlar merhaba eşim gemi kaptanı olduğu için belirli zamanlarda gorusebiliyoruz benim adet dongum 27 gündür bu ay yumurltama döneminin son günü ilişki yaşadım geçen hafta biraz kaşık ve bel ağrım oldu bu hafta regl hafta ama hiçbir belirti yok göğüslerim bile sismedi ara ara egildikce batar gibi ağrı oluyor Sol kasigimda bide Sürekli idrara cikiyorum hamile olabilir miyim? Test yapsam mı?

Merhaba , bu şekilde gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Belirtiler gebelik lehine fakat psikolojikte olabilir.Ayrıca gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasın dan itibaren başlar. Beklenen döngünüzde (adetinizde ) gecikme olursa test yaparsınız. Bunların dışında mens belirtisi her zaman olmaz .Bir ay gögüsler şişer kasık ve bel ağrısı olur öbür ay bu yakınmalar olmayabilir..

Merhaba , bu şekilde gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Belirtiler gebelik lehine fakat psikolojikte olabilir.Ayrıca gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasın dan itibaren başlar. Beklenen döngünüzde (adetinizde ) gecikme olursa test yaparsınız. Bunların dışında mens belirtisi her zaman olmaz .Bir ay gögüsler şişer kasık ve bel ağrısı olur öbür ay bu yakınmalar olmayabilir..

Geri