Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

• Konbuyu başlatan Merve öcal
  • Başlangıç tarihi
M

Merve öcal

Forum Okuru
Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik
Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Selamlar Merve, aslında hamilelik olsa çıkacaktı yüzde 90 seviyesinde güvenilirdir. Mevsimsel değişiklik ve özellikle " acaba hamile olabilirmiyim " düşüncesi malesef mens tarihinizi ileriye atmış. Hamile olduğunuzu düşünmüyorum fakat dilerseniz bir de kan testini deneyin. Bu test yüzde yüz sonuç verir ve kesindir.

Saygılar.

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Merhaba , stres,mevsim dönüşleri,hormonal problemler,rahim kaynaklı sorun,kist,miyom gibi durumlar mensinizin gecikmesine neden olabilir.Bahsettiğiniz şekilde birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Sürtünerek birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Geri