Etiketler:
  1. Zuhal ahmet birsen

Zuhal ahmet birsen Forum Okuru

Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Zuhal ahmet birsen tarafından paylaşıldı.

adetime 3 gün kala test yaptım 8 gecime olunca yine yaptırdım 16 sizce hamilemiyim ? lütfen çabuk cevap verin eşime süpriz yapıcam neolur.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Son düzenleme: 14 Ekim 2016
Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  2. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  3. Beta hcg 1.20 çıktı Gebelik yok yine dimi ? 3 gün gecikmem var

Beta hcg 1.20 çıktı Gebelik yok yine dimi ? 3 gün gecikmem var

Kızlar ben adetimden 3 gün önce beta yaptırdım 1.20 cıktı ama vajina muaynede karnımda bir sıvı gördüğünü söledi doktor ama test negatif testi erkenmi yaptırdım bilmiyorum doktor adetin gelince gel demedi sıvının tam ne oldugunu konusunda netleştirmedi beni adetimde suan 3 gün gecikme var gebelik varmı yokmu diye tekrar kan testi yaptırsammı acaba bilmiyorum
  4. yeni evlendim adetime 3 gün var Gebemiyim

yeni evlendim adetime 3 gün var Gebemiyim

En son adet tarihim haziranın 18 ve temmuzun 2 sinde düğünüm oldu kendimi değişik hissediyorum adet tarihine 3 gün falan var midem bulanıyor çok yiyorum tarihine aha var ama merak ediyorum bana bi yardımcı olur musunuz ?
  5. Adetime 4 gün kala Beta hcg değeri 10 çıktı hamilemiyim ?

Adetime 4 gün kala Beta hcg değeri 10 çıktı hamilemiyim ?

merhaba adetime 4 gün kala idrar testi yaptm çizgi silik çıktı daha sonra kan testi verdim beta hcg değerim 10 çıktı sizce bu nedir

Sayfayı Paylaş