1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Adetinize daha 5 gün var tabiki negatif çıkıcak:) adet gününüzün üzerinden geçerse test yapın böylece sağlıklı neticee almış olursunuz..

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

Slm arkadaslar iliskiden kac gun sonra kanda varsa gebelik cikar.bileniniz varsa yardimci olabilir mi simdiden tsk
  2. Adetime 5 gün var tes yaptım negatif dedi Hamilemiyim

Adetime 5 gün var tes yaptım negatif dedi Hamilemiyim

Selam kizlar. Lutfen yardimci olun. Adetime 5 gun var test yapdim neqativ cikdi. Hamile olma sansim ne kadar?
  3. Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti  Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti Hamilemiyim

Adetimi 5 gün geçti test yaptim negatif cikti hastaneye gitmedim acaba hamilemiyim hamile olmayi cok istiyorum
  4. Adete 8-10 gün kala test yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım sonuç negatif hamilemiyim ?

Gebelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir . Gebeliğin teyidi için yapılan plano testler kan testinden daha kolay ve pratik olduğundan en çok tercih edilendir. Fakat plano testlerin hatalı sonuç verme ihtimali vardır. Testin darbe alması , tstin son kullanma tarihin geçmesi,testin yanlış uygulanması gibi. Şayet bu olumsuzluklar söz konusu değilse idrardan...
  5. Adetim 8 gün geçti test yaptım negatif çıktı hamilemiyim ?

Adetim 8 gün geçti test yaptım negatif çıktı hamilemiyim ?

Kızlar ya ben 7 ocak ta bi ilişki yaşadım ama vajinaya herhangi bir boşalma olmadı kesinlikle adetim 8 gün geçikti ama korktuğum için mi stres yaptığımdan mı oldu dün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Sayfayı Paylaş