Adetime 5 gün var test yaptım Hamileyim

Vilma61

Yeni Üye
Üye
Adetime 5 gün var test yaptım Hamileyim
Evde gebelik testi yaptım adetime 5 gün varken çift çizgi çıktı klomen kullandım geçen ay ama düzenli içmedim sabah içtim 5 gün içtim bu geçen adetimde içmedim :) acaba klomenin etkisi evvelki aydan kalmış olabilirmi?

Yani klomenin bu kadar bir ay boyunca bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. İkinci çizgiyi ne zaman yapıp silik gördün. Net olarak biraz dah abilgiler verebilir misin ?

Klomeni geçen ay adet döneminde kullanmadım ondan önceki 3 ay adet dönemlerinde kullandım. Adet oldum kullanmadım. Ben o dediğiniz yumurta akı sıvısını hiç göremiyordum üstümde onun icin bu sefer iki adet arasındaki günleri bırakıp adetin son günü adetten sonra devamlı ilişki yaşadım. Bu ay adetime 6 gün vardı yani ayın 26 sında test yaptım ikinci çizgi tam silik bile değil 5 dakika koyduğum yerde kırmızılaştı ama diğer kırmızı çizgi gibi kalın değil şuanda adetime 3 gün daha var ayın 31 adet olucaktım bellerimde ağrı değilde tuhaf bir sızı var göğüslerim 13 gündür şiş ve ilginçtir arkadaşım 2 gecedir ayaklarımda ateş oluyor vücüdüm yanıyor gibi :(

Benimde adettime 5 gun var yapsam cikar mi?goguslerimde agri var. Esim oteki ay sadece 2 kere bosalma yapti ama hemen kalkip wc gittim tutmus ihtimali varmidir acaba kafamda deli sorular...

Benimde adettime 5 gun var yapsam cikar mi?goguslerimde agri var. Esim oteki ay sadece 2 kere bosalma yapti ama hemen kalkip wc gittim tutmus ihtimali varmidir acaba kafamda deli sorular...

Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testini yapabilirsiniz. Gögüs ağrısı adet öncesi septom olduğu gibi gebelik belirtisi de olabiliyor. Ancak belirtilerden yola çıkarak gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. Önerdiğimiz tarihte test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri