Etiketler:
  1. turtanem

turtanem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetime bir gün war hamile olabilirmiyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında turtanem tarafından paylaşıldı.

Slm arkadaşlar bnim adetime bir gün war ve belirtilerim gebelikten yana inşallah oyledir suan kasiklarimda hafif batma oluyo karnim ara ara ağrıyor surekli uyku istegi bide beyaz bi akintim war boyle olup hamile olana warmi arkadaşlar

adetime bir gün war hamile olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın
  2. 2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ?

2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ?

gecen 2aydr adetimde gecikme oluyor gecen ay 8 gun gecikti bu ayda erken geldi 5 gunSurdu ve idrarim cok koyu bi sari seklinde kasiklarmdada agri var ozellikle sag tarafimda hamile olabilirmiyim
  3. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...
  4. Gecikmeli adet  oldum Hamile olabilirmiyim?

Gecikmeli adet oldum Hamile olabilirmiyim?

Merhabalar. Buraya yeni uye oldum. Simdi sorumu sorayim. ben adetimden 8 gun once esimle beraber oldukyanlislikla icime gtti biraz. Adetim hic gecikmez ama bu ay 3 gun gecikmeyle oldum ve adetimin 4. Gunu gogsumden sut geldi test yaptim belki gec yumurtlama olmustur diye ama negatif cikti. Sebebini merak ediyorum hamile olabilirmiyim acaba ?
  5. Adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim ?

Adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim ?

arkadaslar yaklasık 10gündür kasık agrısı cekiyot-rum ve akıntım cok fazla mide bulantısı bide sol taraftaki kasıgım catlayacak sanki bas dönmeside varr cok hafif acaba hamile olabilirmiyim adetten hemeen sonra birliktelik yasamıstık ilgilenenelere cok tesekkür ederim

Sayfayı Paylaş